Inimesed

Staaride õudushetked laval: juuksed põlema, kaelalülid katki, piss püksis...  (9)

Triin Tael, 16. juuni 2015 07:00
Pink räntsatas trapetsilt alla Foto: Iris Edinger/Future Image/WENN.com

Viimastel nädalatel on muusikamaailmas juhtunud üks hull õnnetus teise järel: droonkaamera järas Enrique Iglesiase sõrmi, Foo Fightersi laulja Dave Grohl murdis lavalt kukkudes jalaluu ning poistebändi 5 Seconds of Summer kitarristi Michael Cliffordi juuksed lahvatasid kokkupuutest pürotehnikaga põlema. Ent need pole veel muusikute kõige hirmsamad lavatraumad!

Enrique Iglesias ja Dave Grohl tõestasid end tulihingeliste šõumeestena: Hispaania plikadelemmik joonistas verest tilkuva käega oma T-särgi rinnaesisele punase südame ning vedas pärast sõrmede kiiret sidemesse mässimist Mehhiko kontserdi vapralt lõpuni. Seejärel sõidutati ta lennukiga Los Angelesse, kus selgus, et käsi vajab põhjalikku lõikust.

Grohl prantsatas lavalt turvatsooni, kuid jõudis enne haiglasse viimist publikule tõotada, et naaseb šõud lõpetama. Sellal kui Foo Fighters lõbustas Göteborgi publikut tunni jagu kaveritega, pandi jalg haiglas kipsi. Seejärel tassiti rokkar lavale tagasi, kus ta viis lubaduse täide ning laulis veel kaks ja pool tundi. Nagu sellest veel vähe oleks, ajas Grohl end vahepeal karkude najal püsti ning küttis kitarri mängida. Show must go on!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15.09.2019
Patti Smith on Saint Laurent'i moemaja uus nägu
27.01.2019
KARJÄÄRI OHVER: muusikalilegend vajab kuuldeaparaati
05.08.2018
Foo Fightersi Dave Grohl salvestas 23minutilise pala
31.05.2016
Fergie elukaaslane paljastas: kohe tuleb uus plaat!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee