Tele

TV3 | Ilmatüdruk Ingrid Teesalu teeb teleristsed uudisteankruna (37)

Õhtuleht.ee, 13. juuni 2015 15:51
TV3 uudisteankrud: (vasakult) Mart Mardisalu, Ingrid Teesalu, Marek Lindmaa ja Sirje Eesmaa.Foto: TV3
Alates tänasest lisandub TV3 uudistesaate juhtide ritta uus ankur - Ingrid Teesalu. Seni on Teesalu olnud TV3 "Seitsmeste uudiste" välisuudiste toimetaja ja ilmateadustaja.

Tänast "Suviste Seitsmeste" saadet juhib Ingrid Teesalu (25) esimest korda, astudes uude ametisse väga positiivsete tunnetega. "Väike närv on sees, kuid püüan mõelda, et see käib asja juurde. Üldiselt tunnen end hästi ja seda tänu parimatele eeskujudele Sirje Eesmaale, Mart Mardisalule ja Marek Lindmaale, kes kõik on mulle ankruametisse asumise eel nõu ja jõuga abiks olnud," rääkisTeesalu.

Ingrid Teesalul on hea meel, et "Seitsmestes uudistes" töötatud kahe aasta jooksul on tal olnud võimalus kolleegidelt palju õppida, silmaringi laiendada ja ka enesekindlust koguda.

Ingrid Teesalu on lõpetanud Balti Filmi- ja Meediakooli, töötanud ERR-i ingliskeelses uudistetoimetuses ning TV3 välisuudiste toimetaja ja ilmateadustajana.

Samal teemal

Teesalu sõnul on teletöö tõeliselt paeluv ja arendav: "Üks pool on kaamera ees teksti edastada, teine aga kogu tehniline külg, mis mind väga haarab, näiteks lugude toimetamine ja monteerimine, kuid samuti vajadus pidevalt toimuvate muutuste tuules ise muutuda."

Ingrid Teesalu teeb tänase päevasündmustest kokkuvõtte kell seitse algavates "Suvistes Seitsmestes", mis jõuavad TV3 otse-eetrisse Tallinna vanalinnast Paksu Margareeta katuselt.

"Suviste Seitsmeste" saatejuhte on nüüdsest kokku neli: Sirje Eesmaa, Mart Mardisalu, Marek Lindmaa ja Ingrid Teesalu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee