Inimesed

TUHKATRIINULUGU: erootikamodellist Rootsi printsi pruudiks (41)

Triin Tael, 12. juuni 2015 07:00
KIHLUSE VÄLJAKUULUTAMISEL: Prints Carl Philip teatas 27. juunil 2014, et palus Sofiat endale naiseks ning sai temalt jah-sõna.Foto: Reuters / Scanpix

Sel laupäeval seisab Sofia Hellqvist Stockholmi kuninglikus kabelis altari ees, kus ta laulatatakse prints Carl Philipiga. 30aastasest brünetist kaunitarist saab Tema Kuninglik Kõrgus Värmlandi hertsoginna printsess Sofia. 

Maailm vajab selliseid muinasjutulisi lugusid. Ent kuidas õnnestus täiesti tavalisest perest pärit tüdrukul Rootsi neidude unelmate mehele päitsed pähe panna?

Sofia Hellqvist on sündinud 6. detsembril 1984 Täbys. Kui tüdruk oli kuuene, kolis pere Ilta-Sanomate teatel Kesk-Rootsisse alla kahe tuhande elanikuga Älvdaleni alevisse. Perre kuulusid peale ema Marie ja isa Eriku ka õed Lina ja Sara. Väike Sofia armastas laulda, tantsida ja klaverit mängida. Teismelisena armastas ta iga teise rootsi tüdruku kombel lõbutseda. Olemas on foto, kus blondide lokkis kiharatega 16aastane Sofia möllab sõprade seltsis Hultsfredi rokkfestivalil, paljal kõhul laulja Ola Salo autogramm. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.09.2015
Printsess Sofia muretseb pagulaste pärast
19.06.2015
Vastabiellunud Carl Philip ja Sofia sõitsid mesinädalatele
15.06.2015
VIDEO ROOTSI PRINTSI PULMA TIPPHETKEDEST | "Lubage esitleda: minu kallis naine printsess Sofia!"
14.06.2015
Sellised on kuningliku noorpaari ametlikud fotod!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee