Inimesed

Üks Eesti edukamaid blogijaid: pärast pulmi ja laste sündi on lugejate arv olnud suurim (5)

Silja Ratt, 12. juuni 2015 07:00
Kolmes kategoorias võitnud Britt Ernewein elab Prantsusmaal ja sai muide hiljuti teist korda emaks.Foto: Erakogu

Eesti blogiauhindade jagamisel kolmes kategoorias võidu noppinud Britt Ernewein (24) ei häbene kirjutada ka väga isiklikest asjadest: Prantsusmaal elava kahe lapse ema ajaveebist võib muu hulgas leida üsna detailse kirjelduse tema laste sünnist. Peale selle on blogis palju pildimaterjali. 

Britt Erneweinil pole hirmu, et keegi võiks blogis avalikustatud infot kurjalt ära kasutada. "Eks ta natuke haavatav olukord ole, et mu elu on võõraste ette laotatud ja nemad teavad minust rohkem kui mina neist. Ent see on mu enda valik ja õnneks on mu lugejad üldjuhul väga toredad ja viisakad inimesed," selgitab ta.

Britt räägib, et blogimisega ei pea tingimata kaasnema isiklikud teemad, ent tema on valinud just sellise tee. Üheksa aastat veebipäevikut pidanud Britt arvab, et isiklik on suhteline mõiste. "Ma võin küll kirjutada sünnitusjärgsest taastumisest, mis võib mõne jaoks ehk liiga delikaatne teema olla, ent samas ei tuleks ma selle peale, et kirjutada kuskile täpselt oma aadress või telefoninumber, kuhu eelkooli oma lapse panen või muid sääraseid detaile."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.09.2015
"Pealtnägija": ämmaemandate ühingu suhtluskeskkonnast Perekool on saanud Eesti õelaim netifoorum
12.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Kes on see stiilne blogija?
12.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Blogija Mirjami silmad paneb särama elu ise!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee