Inimesed

Anneli Lahe: "Kodutundes" oli raskeim rääkida leina teemadel – klomp tuli kurku (33)

Nataly Koppel, 11. juuni 2015 07:00
HINDAB ROHKEM LÄHEDASI: "Saade õpetas mind väärtustama rohkem neid inimesi, kes on minu kõrval. See 3,5 aastat on hästi välja selekteerinud inimesed, kellega võib luurele minna, kellega mitte," tunnistab "Kodutunde" endine saatejuht Anneli Lahe.Foto: Ardo Kaljuvee / Kroonika
"Minu jaoks on alati kõige raskemad olnud need hetked, kui on tegemist olnud leinaga. Need on olukorrad, kus on raske küsida. Mitte sellepärast, et see pole kohane, sest leian, et just sellistel puhkudel on hea, kui keegi aitab sul rääkida enda sisse kogunenud tunnetest. Kuid sellepärast, et endal on klomp kurgus," pihib "Kodutunde" endine saatejuht Anneli Lahe.

"Juhtisin saadet 3,5 aastat. See oli raske aeg. Kui sul on vähegi empaatia­ võimet, siis sa tajud ja tunnetad teiste inimeste emotsioone. Need muutuvad sinu tunneteks, millega tuleb hakata ka endal toime tulema. Ja esimese asjana tekib soov inimesi aidata, ükskõik kuidas. Kui seda ei teki, siis teed kas valet asja või oled vales kohas," elas Anneli saates osalenud peredele kaasa ja lasi nende mured endast läbi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.05.2016
Tohohh! Beebi kinnimähkimine suurendab hällisurma riski
03.08.2015
"Kodutunde" saates osalenud Agate: "Mul on probleeme nüüd rohkem kui varem."
28.05.2015
Anneli Lahe lahkub "Kodutundest"! Uus saatejuht on ...
12.05.2015
Anneli Lahe: olen tõesti mõne ilusüsti teinud