Inimesed

UUS ILMATÜDRUK ELISA KOLK: liiga paljastavaid ja odavaid rannariideid ma selga ei pane (22)

Nataly Koppel, 10. juuni 2015, 07:00
Elisa KolkFoto: Martin Dremljuga

"Ma ei karda kaamera ette bikiinides astuda! Peaasi et ma tunneks ennast hästi ja mugavalt. Alguses ma kannan kindlasti midagi kehakatvat, ainult bikiinides kohe ekraanile ei tule. Samas ühte tean kohe: liiga paljastavaid ja odavaid rannariideid ma selga ei pane," ei häbene laulja Elisa Kolk (17), kes astus laupäeval ­esimest korda Kanal 2 ilmatüdruku ametisse, oma keha. 

"Eelmise aasta suvel, kui ma käisin Anu Saagimi juures saates "Elu24 live" Maakri tänaval, panid Kanal 2 inimesed mind tähele ja tegid ettepaneku ilmatüdrukuks tulla. Ma tegin proove ja lugesin ilmauudiseid sisse. Läks hästi. Paraku tuli mul sellest siiski loobuda, sest ma elasin siis Tartus ja pidev Tallinna–Tartu vahet sõitmine ei tulnud kõne alla. Ja muidugi olin ma siis ka päris noor (16aastane – toim)," selgitab Elisa, miks ta ei jõudnud teleekraanile ilmatüdrukuametis juba eelmisel aastal.

"Tagantjärele mõtlengi, et ongi parem: siis poleks mind tuntud laulja, vaid eelkõige ­ilmatüdrukuna. Nüüd on asjad juba vastupidi," selgitab Elisa, kes esines tänavu edukalt "Eesti laulu" finaalis, kus ta jäi uustulnukana alla vaid Elina ­Bornile ja Stig Rästale.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22. september 2015, 07:00
Toomas Kolk: nüüd võivad ka vanad koledad mehed ilmateadet lugeda
3. september 2015, 07:00
Ilmateadustaja Adeele Tähemaa: uues ametis pean ärkama kell viis
5. juuni 2015, 12:21
ÕHTULEHE VIDEO | Elisa Kolk: TV vaatamine on minu jaoks ajaraisk!
4. juuni 2015, 14:32
Elisa Kolk hakkab ilmatüdrukuks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee