Inimesed

ÕHTULEHE VIDEO | Luisa Värk: "Kui vähegi võimalik, siis ma kannan Eestimaist loomingut." (39)

Katharina Toomemets | Video: Mari Luud, 9. juuni 2015 22:52
Foto: Katharina Toomemets, video Mari Luud
Briti suursaadik Chris Holtby korraldas täna koos abikaasa Pollyga kuninganna Elizabeth II sünnipäeva puhul traditsioonilise vastuvõtu Eesti koorekihile. Peaministri elukaaslane, kaunist roosat kleiti ja kübarat kandnud lauljatar Luisa Värk ütles, et tema lihtne kleit on kodumaise moedisaineri looming, kuid valge peakate pärit ehtepoest. 

"Kui vähegi võimalik, siis ma kannan Eestimaist loomingut," rääkis Luisa Värk. "Kui ma käin välismaal, siis on hea tutvustada, et meil Eestis on väga ilus riiete disain. Üldiselt, jah, ma armastan Eesti tootjaid ja eriti just noori, sest neil on palju häid ideid."

Samal teemal

Kuigi peaminister Taavi Rõivas on kõvasti töölainel, loodab Luisa, et nad saavad mõned nädalad puhkust võtta. "Aga ega kunagi ei oska ette öelda, mis elu toob - elame päev korraga," sõnas Luisa. 

Enda tööst rääkis lauljatar, et suvel on tal piisavalt esinemisi, kuid ta loodab rohkem tütrega koos olla ja puhata. Aga suvel loodab Luisa ka plaadi valmis teha. "See oleks nagu esimene asi, millele pühenduda," ütles lauljatar ja lisas, et plaat on valmimisjärgus.

Rootsi printsi pulma peaministriperel kutset ei ole. "Ma isegi ei oskaks oodata sellist kutset meie perele," arvas Luisa Värk, "aga ma arvan, et nädalavahetusel näeme kogu Eestis seda pulma - nii et näeme kõik kleidi üle."

Samal teemal

19.09.2015
Peaministri peaaegu-äia viimane äri Soomes läks vett vedama
30.07.2015
Kehakeeleekspert: Taavi Rõivase ja Luisa Värgi liit on nagu taevas sõlmitud
09.06.2015
GALERII | Kes kübaraga, kes ilma? Vaata, kes viibisid Briti saatkonna vastuvõtul!
05.06.2015
FOTOD | Peaminister koos kaasaga nautisid Tartu lauluväljakul The Sun'i ja teineteist