Tele

Uudisteankur Sirje Eesmaa särab moeetendusel modellina (13)

Õhtuleht.ee, 9. juuni 2015 18:05
Sirje EesmaaFoto: TV3
PL Designi suvekollektsiooni näeme Dominiiklaste Kloostri müüride vahel toimuval üritusel esitlemas TV3 "Seitsmeste uudiste" teledaame. Teiste seas särab modellina uudisteankur Sirje Eesmaa. Esitlus on ekraanil nädala pärast. 

PL Designi suvekollektsiooni autor on moelooja Pille Lukksepp, keda on rõivaste sünnil inspireerinud Päris Naine - naine, kes pole just traditsioonilist modellimõõtu, kuid on võluvalt stiilne ja naiselik ning hindab eksklusiivsust ja kvaliteetset rätsepatööd.

PL Designi suvevalikus püüavad pilku kleidid, millest igaüht iseloomustab kordumatu detail, nn eriline kiiks, mis pilku püüab ja kandjat kaunistab, edastas TV3.

16. juunil Dominiiklaste Kloostri munkade magamisruumides toimuval PL Designi suvisel moeetendusel astuvadki modellidena üles "päris naised" - lisaks moelooja Pille Lukksepa enda sõpradele-tuttavatele ka "Seitsmeste uudiste" daamid.

Lukksepp on aastaid olnud TV3 uudistesaate ja telesarjade stilist ning paljud eetristaarid on tema loomingu austajad. Sirje Eesmaa kõrval näeb modellidena veel mitmeid tuntud teletegijaid.

Samal teemal

28.02.2015
TV3 VIDEO | Kiiu lasteaia kuldsuu Sirje Eesmaast: tarkus läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja ei tule enam kunagi
19.11.2014
Sirje Eesmaa: "Kogu oma hinge ma eesti rahva ette pole laotanud."
17.11.2014
GALERII JA TV3 VIDEO: Mart Sander maalis Sirje Eesmaast raamatu auks portree