Inimesed

Ott Lepland: minu esimene puhkus tuleb alles veebruaris (14)

Merili Luuk, 6. juuni 2015 08:00
HÕIVATUD MEES: «Mõned üksikud vabad päevad on, aga üldiselt läheb veebruari alguseni täie rauaga,» tunnistas Ott kontserdil.Foto: Mari Luud
Äsja verivärskeid plaate esitlenud muusikute Ott Leplandi ja Tanel Padari suvi on tihe. Kui rokkar Padar leiabki mõne hetke, et lähedastega Eesti loodetavasti kena suveilma nautida, siis naistelemmik Lepland on hõivatud järgmise aastani!

"Suvel vaba aega tegelikult polegi. Tõsiselt! Minu esimene puhkus on plaanitud veebruari. Mõned üksikud vabad päevad on, aga üldiselt läheb veebruari alguseni täie rauaga," räägib Lepland.

Tegemist on suisa nii palju, et kui keegi sooviks lembelaulikut pulma või peole esinema kutsuda, tuleb arvestada järgmise aastaga.

Samal teemal

Mis siis kavas on? 4.–6. juunini esitleb Lepland uhiuut plaati "Siinpool" ning Padar bändiga The Sun kauamängivat "Ma näen sind" ühise plaadituuriga. 9. juunil võetakse punti Jalmar Vabarna ning Kõrsikud ja jalg pannakse tatsuma Käsmus. 27. juulist

6. augustini esinetakse vestidega "Vallatu Vestern" kontserDIsarja raames Eestimaa eri paigus, sekka avalikud kontserdid ja eraesinemised.

Põnevaim päev tõotab Leplandil tulla 31. juulil, kui vestidega esinetakse õhtul Kärdlas, järgmisel hommikul on erakontsert Muhu saarel ning õhtul ootab publik Vabarnat, Leplandi ja Padarit juba Kuressaares.

"Kui selle elukutse võtad, siis peab sellega arvestama, et suvi on kõige kibekiirem tööaeg. Teine on jõulud ja aastavahetus," ei tee Lepland tihedast ajakavast suurt probleemi.

Laval räppis ka Genka

Üllatavaim on, et kui Lepland ja Padar terve suve niikuinii koos hängivad, siis miks ei suudetud plaadiesitluskontserte eraldi teha – saaks korragi teineteisest rahu? "Eks me Taneliga oleme ju sama korporatsiooni all (Fullhouseagency – toim) ja mis seal salata, temaga on läbisaamine hea ning koostöö on sobinud. Praegu pole me veel teineteisel üle visanud, usun, et ei viska ka. Me oleme sõbralikud," muigab Lepland.

"Inimesed on juba harjunud, et me Otiga koos esineme. Plaati tegime ka samas majas, samal ajal," lisab Padar.

The Suni uusi lugusid saab kuulata 14.–22. juulini kestval tuuril "Veidi valjem kui vaikus". Padar ütleb, et kindlasti on eelmisest plaadist möödunud viie aastaga nii mõndagi huvitavat juhtunud. "Viis aastat on tõesti pikk aeg. Saime ühele lainele, nüüd tahetakse uusi lugusid aina koos mängida. Seda suurem on lust ka tuuritada," tunnistab ta.

Samal teemal

05.05.2015
FOTOD | Peaminister koos kaasaga nautisid Tartu lauluväljakul The Sun'i ja teineteist
05.05.2015
GALERII | Tuntud ja vähemtuntud rahvas rokkis Padari ja Leplandi Tallinna kontserdil!
05.05.2015
FOTOD | Superstaarisaate kasvandike vahel on tunda sädet? Elina Born ja Jüri Pootsmann ei saanud üksteiselt käsi!
05.05.2015
FOTOD | Tanel Padari kontserti nautisid nii tema endine kui praegune kallim!