Inimesed

FOTOD | Superstaarisaate kasvandike vahel on tunda sädet? Elina Born ja Jüri Pootsmann ei saanud üksteiselt käsi! (66)

Õhtuleht.ee, 5. juuni 2015 11:42
Foto: Mari Luud
Eile Tanel Padar & The Sun ja Ott Lepland Band plaatide esitlusel hakkas Õhtulehe fotograafile silma saate "Eesti otsib superstaari" viiendal hooajal teisele kohale jäänud Elina Borni ja tänavuse hooaja võitja Jüri Pootsmanni lähedane suhtlus. Elina oli küll sõbrannaga ja veedeti aega ka teiste superstaaridega, aga vahepeal liikusid noored mitmel korral parki, kus tegid selfie'sid ja kallistasid korduvalt.

Elina Born tunnistas mais Õhtulehele antud intervjuus, et ta on leidnud enda jaoks väga toreda inimese, kel nimeks Rauno. "Mul ei ole olnud väga palju suhteid, see on teine ja kõige pikem. Meil saab septembris kaks aastat koos oldud. Me lihtsalt klapime kuidagi. Kõik, kes meid seltskonnas koos näevad, ütlevad, et oleme teineteise jaoks justkui loodud," rääkis Elina toona.

"Samas tuleb ikka jalad maa peal hoida. Meil pole sellist asja, et räägime iga päev, et oleme elu lõpuni koos. Ma ei olegi seda tüüpi inimene. Oleme nii kaua, kui oleme. Kindlasti on ta see mees, kellega ma tahan kunagi pere luua ja kodu rajada, aga elame üks päev korraga. Ei tasu liiga hulluks minna," lisas ta.

Ka värske saate "Eesti otsib superstaari" võitja Jüri tunnistas mõned päevad tagasi Õhtulehele, et tal on kallim olemas. "Ta ei tegutse muusika valdkonnas, käib tööl," selgitas Jüri.

Ei Jüril ega ka Elinal polnud aga eilsel kontserdil oma kallimaid kaasas, vaid embusi ja puudutusi jagati omavahel.

Jüri reede hommikul telefoni vastu ei võtnud ja kommentaariks jäi tabamata ka Elina, kelle mobiil oli välja lülitatud.

Vaata fotosid!

Samal teemal

30.05.2015
Kristjan Kannukene: superstaarisaade oli mulle kui puhkus
24.05.2015
KUULA JA VAATA: Elina Bornil ilmus koostöös teiste eurolaulikutega südantlõhestav lugu!
06.05.2015
Ott Lepland: minu esimene puhkus tuleb alles veebruaris
05.05.2015
GALERII | Tuntud ja vähemtuntud rahvas rokkis Padari ja Leplandi Tallinna kontserdil!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee