Film

OTSUSTA ISE: Kas käid teatripileti eest välja 1 või 30 000 eurot? (1)

Toimetas Silja Paavle, 3. juuni 2015 12:46
Jan Uuspõld monopolüloogis "Pingviin ja raisakass"Foto: Mats Õun
Eeloleval reedel on võimalik Viinistul esietenduva Jan Uuspõllu monopolüloogi "Pingviin ja raisakass" pileti eest võimalik maksta 1 eurost kuni 30 000 euroni.

Mihkel Muti romaan "Pingviin ja raisakass", millel lavastus tugineb, räägib meile seikluslikust ja ärevast 1991. aastast, meie taasiseseisvumiseelsest ajast, kus kõik oli nii määramatu ja lahtine. Raha väärtus muutus sekunditega. Hamburger võis õhtul maksta neli korda rohkem kui hommikul.

Samal teemal

Lavastuse peaosalise Jan Uuspõllu sooviks on taaselustada selleks üheks päevaks 90ndate hullumeelset aega, kus meeleolud ja asjade hinnad olid kontrollimatud. "Paljud inimesed poleks heameelega midagi maksnud, sest polnud, mille eest maksta, teine osa inimesi jälle maksis asjade eest nii nagu tuju oli. Asjade väärtus ei olnud veel paika loksunud, unistused tähendasid rohkem kui raha. Kindlasti ei ole ka tänane teatripiletihind veel paigas. Mõnede jaoks on hind liiga kallis, mõnede jaoks liiga odav. 5. juunil ei peaks keegi häbenema endale sobiva hinna eest teatripileti soetamist," julgustab Jan Uuspõld kõiki eksperimendist osa võtma.

Piletihind lastakse Piletilevis ja Piletimaailmas vabaks 5. juunil kell 00:00 ning eksperiment lõpeb samal päeval kell 23:59. Kallima piletiga ei kaasne lisaväärtusi. Kui keegi soovib osta kallimat piletit kui 30 000 eurot, siis ses osas saab kohe pöörduda lavastuse tegijate poole. Kontaktid leiab siit.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee