Saund

VIDEO JA FOTOD: droon oleks Enriquel äärepealt sõrmed osast lõiganud! (5)

Triin Tael, 1. juuni 2015 20:04
SHOW MUST GO ON: Ehkki Enriquel soovitati kontsert pooleli jätta, naasis ta lavale ning esines ülejäänud šõu verest tilkuva käega.
Enrique Iglesiasel kulus pühapäevaõhtusel kontserdil pikki piinarikkaid sekundeid, et kätt droonkaamera küljest kätte saada. Latiinohurmuril vedas, et filmiva lennumasina rootor tema parema käe sõrmi otsast ei kaksanud. Ülejäänud kontserdi esines Enrique verest tilkuva käega.

Õnnetus juhtus Mehhikos Tijuanas 12 000pealise fännihordi ees. „Kontserdi ajal kasutatakse publikukaadrite saamiseks drooni," seletas Enrique Iglesiase esindaja Associated Pressile. „Mõnel õhtul krahmab Enrique droonist kinni, et publik saaks point of view-kaadri. Midagi läks valesti ja tal juhtus õnnetus," seisis ametlikus avalduses.

Samal teemal

Põhimõtteliselt üritas Enrique teha drooniga efektset selfit, olemas on paarikümnesekundilisi videojäädvustusi juhtunust: 40aastane staar vehkleb energiliselt publiku ees ja kutsub neid kaasa elama, siis aga krabab lendavast droonist vasaku käega kinni. Äkki on laulja nõutu näoga. Tundub, et midagi on juhtunud ning ta ei suuda droonist vabaneda. Ta võtab abiks parema käe, näperdab masinat, kuid tõmbab äkki sõrmed eemale ja raputab neid. Teisel katsel tuleb Enrique ülesandega toime ning saab masina maha visatud, kuid raputab jälle sõrmi: parem käsi teeb haiget.

Küllap olid sõrmed drooni rootori vahele kinni jäänud. Ometi jätkab ta ehtsa šõumehena etteastet.

Lava taga anti hispaania superstaarile esmaabi, ent seejärel naasis ta publiku ette, ehkki tal soovitati šõu pooleli jätta. Kuid Enrique valdab tüdrukute hullutamise nõkse: ta joonistas verest tilkuva käega oma lumivalgele T-särgile südame. Vaat see on armastus fännide vastu! „Enrique jätkas esinemist 30 minutit, veritsus aga kestis kogu šõu," ütleb esindaja. Plaza de Toros de Playas kontserdikülastajad postitasid peaegi sotsiaalmeediasse fotosid, kus 40aastane Iglesias laulab, särk üleni verine.

Tagantvaates on näha Enrique parem käsi, mida ta selja taga hoiab. Valge side on verest läbi imbunud. Oma fotojäädvustused verisest intsidendist avaldas Instagramis ka Iglesiase pressiesindaja Joe Bonilla.

Pärast kontserdi lõppu toimetati staar kärmelt lennuväljale, kus parameedikud teda veidi toherdasid. Siis pandi Enrique lennuki peale, et viia ta Los Angelesse kirurgi juurde. Sydney Morning Heraldi teatel vajas Iglesias koguni haiglaravi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee