Saund

Tallinn Music Week viib Curly Stringsi ja teised Eesti muusikud Positivuse festivalile 

Toimetas Piret Pappel, 29. mai 2015, 11:56
Frankie Animal Tallinn Music Weeki telgis, Positivus 2014Foto: Marit Oimet
Eesti piiri äärses Salacgriva linnakeses 17.-19. juulil toimuva Positivus festivali Tallinn Music Weeki ja Riia kontsertklubi Palladium ühislavale on tänaseks kinnitatud 7 Eesti artisti. Kokku on Positivuse programmis tänaseks 13 Eesti artisti.

Tallinn Music Weeki programm on festivali kolmest päevast jaotatud laupäevale ja pühapäevale. Laupäeval, 18. juulil astuvad Tallinn Music Weeki/Palladiumi laval üles džässi ja popi piirimaadel jalutav Miamee, möödunud aastal kõikvõimalikke muusikaauhindu noppinud folkpopi sensatsioon Curly Strings ja Eesti venekeelse räpi lipulaev Gorõ Lana.

Samal teemal

Pühapäeval, 19. juulil esindavad Eestit õrna jazziliku puutega uus indipopi artist cirkl, indiroki bänd Tallinn Daggers, avarapilguline artpop trio Badass Yuki ning funki ja souli radadel gruuviv Lexsoul Dancemachine.

Lisaks astuvad festivalil I Love You plaadifirma ja muusikaklubi laval üles Eesti bändid Galvanic Elephants, Würffel, Zebra Island, Sibyl Vane ja The Werg. Pealaval esineb tänavu oma uue albumi materjaliga ka Ewert and The Two Dragons.

Terve sündmuse vältel on festivali peatänava ääres, Positivuse infopunkti kõrval avatud ka Tallinn Music Weeki staap, kus, nagu juba heaks tavaks saanud, kõlab katkematult värske Eesti muusika ning üles astuvad akustiliste kontsertide ja DJ-settidega festivalibändid ja muusikategelased. Koostöös fännipoega 311.ee on müügil ka Eesti muusika ja fännikraam.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee