TV3 kangelased on Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja.Foto: TV3
Õhtuleht 28. mai 2015 07:00
TV3 avalike suhete juhi Annely Adermanni sõnul on TV3 avalöögiks suvele 31. mail toimuv "Eesti otsib superstaari" kuuenda hooaja finaal.

Adermanni sõnul annavad suvehooajast märku ka "Seitsmesed uudised", mis kolivad suveks stuudiost õue ning saavad nimeks "Suvised seitsmesed". Alates 1. juunist on "Suvised seitsmesed" vaatajate ees Tallinna vanalinnast, Meremuuseumi halduses oleva Paksu Margareeta katuselt.

Läbi kogu TV3 suvehooaja on esmaspäevast neljapäevani TV3 õhtutes toimetamas suvekangelased Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja , kes Adermanni hinnangul jagavad ellujäämise saladusi ning tõestavad, et igas Eestimaa nurgas on midagi vaatamist ja katsetamist väärt.

Välismaiste telesarjade uute hooaegadega rõõmustavad TV3 vaatajaid 9. hooaeg sarjast "Kondid" ning sarja "Kupli all" 2. hooaeg. Reedeti näeb aga täiesti uusi osi Ukraina sarjast "Hullumeelsed perekonnad", mille kangelased on pered, kus lapsed või vanemad ei käitu õigesti ning neile tõttavad appi asjatundjad, kes püüavad olukorda paremaks muuta. Iga osa alguses näitab spetsialist perele arvutiprogrammide abil tehtud prognoosi, milline näeb nende laps välja 40 aasta pärast, kui midagi ette ei võeta.

Argipäevadel jätkuvad populaarsed telelood "Vaprad ja ilusad", "Kirgede torm" ja "Südameasi". Esmaspäevast neljapäevani on pärast "Suviseid seitsmeseid" korduses "Kättemaksukontor" ja reedeti "Padjaklubi". Samuti naerutab esmaspäevast neljapäevani õhtuti vaatajaid "Võimalik vaid Venemaal". Ühtlasi tulevad kevadhooajal kordusesse TV3 vaatajateni jõudnud kodumaised sarjad "Vabad mehed" ja "Keeris".