Üritused

FOTOD | Eelmise Eurovisioni võitja Conchita Wurst sai oma vahakuju (19)

Katharina Toomemets, Viin, 20. mai 2015 21:16
Foto: Marge Sillaots
"Conchita Wurst oli vaieldamatult nõutuim inimene, kelle teisiku saabumist Viini Madame Tussauds' vahakujude muuseumisse oodati," paljastab Arabella Kruschinski, Viini vahakujude muuseumi tegevjuht.

Maikuus, täpselt enne tänavu Austrias toimuvat 60. Eurovisioni lauluvõistlustlust valati möödunud aasta võitja, habemega naine Conhita Wurst vahasse ning paigutati Madame Tussaud muuseumisse, seltsiks mitmetele teistele kuulsatele Eurovisionil osalenutele. Nüüd tervitab ta inimesi ühes ruumis koos Celine Dioni, Udo Jürgensi ja ABBA liikmetega. 

Töö Conchita kujuga algas juba möödunud aasta novebri, kui Austria amatsoon esimest korda muuseumi vahakunstnikega maha istus, et poseerida rohkem kui 500 foto ja mõõdu jaoks. Kujuga tegeles üle 20 kunstniku ning selle valmistamine võttis 6 kuud. 

"Sain pärast Eurovisioni võitu Madame Tussauds' muuseumilt pakkumise ja see on minu jaoks äärmiselt suur au. Selle kuju tegemisprotsessis osalemine on väga huvitav ja imeline tunne. Mind teeb õnnelikuks, kui näen, kui palju tööd inimesed minu taaskehastamisega teevad," on Conchita ise öelnud. 

Samal teemal

13.05.2016
ÕHTULEHE VIDEO ja FOTOD | Vaata habemega naise Conchita Wursti esinemist Euroklubis!
05.03.2016
Amatsoonide bande tappis Lõuna-Venemaal kuni 30 inimest
29.05.2015
Conchita debüütalbumist sai plaatinaplaat
21.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Carmen Pritson-Tamme kehastus habemega naiseks: "Ma ei saanud naerda ega süüa!"