Foto: Facebook
Õhtuleht.ee 13. mai 2015 14:33
"Maahommiku" saatejuht andis täna teada, et lõpetab selle hooajaga saatejuhitöö ETVs, et võtta vastu uued väljakutsed.

Kolm aastat tagasi algas Kadrioru pargi Jaapani aiast tema teekond "Maahommiku" saatejuhina ja täna salvestati seal ka Kimmeli viimane intervjuu. Temaga on "Maahommiku" fännidel võimalik tele-ekraanil kohtuda veel kahes selle hooaja viimases saate: 16. ja 23. mail, vahendab Menu.

"On aeg uued väljakutsed vastu võtta," avas Kimmel saate juurest lahkumise põhjuseid. Tema väljakutseks saavad magistriõpingud Erasmus Mundus programmis, mis viivad saatejuhi esmalt Taani, Aarhusi meedia- ja ajakirjanduskooli ning seejärel Walesi Swansea ülikooli ajakirjandust tudeerima.

 

Kolm aastat tagasi algas Kadrioru pargi Jaapani aiast minu teekond "Maahommiku" saatejuhina ja täna salvestasime siin...

Posted by Ethan Kimmel on Wednesday, May 13, 2015

Samal teemal

Kommentaarid  (26)

mari 14. mai 2015 08:44
Viimasel ajal oli tõesti tajuda saatejuhi tiba skeptilist suhtumist. Mingid naljad ei olnud päris maitse piires. Põllumees teeb rasket tööd ja ei pruugi nalja mõista. Linnamehele tundub fun aga maal ei saada aru. Lugupidamine intervjueeritavate vastu peab igal juhul olema.
katrin 14. mai 2015 08:21
Nii kahju! Jään igatsema neid muhedaid laupäeva hommikuid koos Madis Kimmeliga! Tema juhitud Maahommik sai uuesti tuule tiibadesse, iga saade oli huvitav. Ja hoidku jumal Rain Kelgu ja mõne pensionärist ajakirjaniku eest!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS