Saund

VIDEOD | Kaunid tantsutüdrukud kannavad Vaido Neigausi kätel: nad on tugevad tüdrukud! (1)

Geidi Raud, 13. mai 2015 14:20
Foto: Instagram/vaidoneigaus
Metroseksuaalist lauljal Vaido Neigausil on augustis ilmumas uus album ja kuna kontsertlaval ühest otsast teise tammumine on tema jaoks liiga mainstream, siis harjutab ta neil päevil koos Nõmme Kalju tantsutüdrukutega kavasid, millega publikut hullutama hakata. Ühes vallatus tantsukavas saab näha, kuidas tantsijannad Vaidot kätel kannavad.

Samal teemal

"Kui nad mind esimest korda ülesse tõstsid, kartsin ma väga, aga nad on tugevad tüdrukud ja jõuavad mind kanda küll," rääkis Vaido, mis tunne on ilusate tantsutüdrukute kätel lebada. "Otsisin pikalt tantsijaid, kes jagaks minuga lava ja olen väga tänulik, et Nõmme Kalju tantsijad olid nõus seda tegema,“ märkis ta.

Laulja tunnistas, et tüdrukute õpetatavate tantsuliigutustega on tal aga tükk pusimist, sest seksikate tagumikku võnkuma panevate liigutuste kaasategemisel on tal siiski vaja säilitada mehelikkus. "Nad tantsivad ikka nagu tüdrukud ja naiselikult. Ma pean need (tantsuliigutused - G.R.) kuidagi mehelikult tegema. See oleks veider kui ma nendega samamoodi peput liigutan, seega pigem jääb mehelik osa mulle," rääkis Vaido.

Laulja sõnul on Nõmme Kalju tantsutüdrukutega tore koos treenida. Tantsusaali kogunetakse ühiselt kolm korda nädalas. "Nad annavad endast kõik ja samamoodi ka mina, sest me koos tahame, et see tuleks hea," ütles Vaido.

"Mulle on alati meeldinud, et kui laval lauldakse, siis toimub ka tegevus. Kui need kaks asja omavahel siduda, siis see on ilus,“ rääkis Vaido, et ta tahab endast laval rohkem anda, kui lihtsalt ühest nurgast teise kõndida.

Esmakordselt tulevad tantsukavad ettekandmisele 16. mail Stoomi rannas tähistataval Põhja-Tallinna päeval.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee