Üritused

EUROVISION | Taani esindaja Anti Social Media – lihtne lugu tüdrukusse armunud poisist 

Marge Sillaots, 13. mai 2015, 11:20
Foto: Ditte Chemnitz
Taanit Eurovisionil esindav neljast noormehest koosneva bändi Anti Social Media võistluslugu "The Way You Are" ootas oma aega kümme aastat, et viimaks jõuda otsapidi Eurovisioni lavale.Mida ootate käesoleva aasta Eurovisionist ning millise eesmärgi olete seadnud iseendale?

Meie eesmärk on laval pidutseda ja anda endast parim, mida suudame! Oleme Viinis, et esitada oma lugu ning jagada rõõmu igale poole, kuhu läheme.

Samal teemal

Kuidas sündis teie lugu "The Way You Are" ja mis teid inspireeris? Mille poolest erineb see teie arvates teistest lugudest?

Lugu pärineb tegelikult kümne aasta tagusest ajast ja seisis ootel, et keegi teda esitaks. Laul tehti meie jaoks ümber ning Philip laulis selle linti – see sobis suurepäraselt. Tegu on lihtsa looga õnnelikust poisist, kes on armunud tüdrukusse, seega arvame, et paljud inimesed suudavad samastuda. Kuid lool on pigem hea fiiling, see pole frustreeriv. Lool on 60ndate stiilis vibe, nagu Beatles'itest inspireeritud, mida tihti Eurovisionil ei kohta. See võib meie jaoks osutuda heaks või halvaks aspektiks, eks ootame ja näeme!

Kas Eurovision on alati olnud teie unistus ning mida Eurovision teie jaoks tähendab?

Ei ole alati olnud unistus, kuid on kindlasti suur võimalus ja au. Ma ei ärganud sündides ja mõelnud: "Issand, peaksin minema Eurovisioni lavale!" Aga see lihtsalt juhtus ja oleme õnnelikud, et juhtus. Suurepärane võimalus mängida nii paljude inimeste ees ning esitada uut laulu televisiooni parimal eetriajal – tegu ju maailmas suuruselt teise teleülekandega.

Keda tõstaksite esile 40 Eurovisioni võistleja seast ning miks?

Meile meeldivad naabrid Rootsist. See on ikka üsna hea laul. Muljetavaldav, mida nad visuaalselt korda on saatnud.

Igal aastal vaieldakse selle üle, mis keeles peaks laulma. Mida arvate: kas iga riigi esindaja peaks esitama loo oma keeles, peaks kõik laulma ingliskeeles või sobib ka praegune olukord, kus esinejatel on vaba valik?

Lugu peab lihtsalt töötama, seega meie jaoks väga lihtne: mis iganes kõige paremini töötab. Aga meile meeldib võimalus laulda inglise keeles, et rohkem inimesi sõnadest aru saaks.

Millise sõnumi sooviksite edastada Eesti vaatajatele? Miks nad võiksid teie poolt hääletada ning mida on neil teie esitusest oodata?

Kui teile meeldib meie muusika, usume, et võiksite meile hääle anda. Vastutasuks lubame jätkata võitlemist ja teha teie jaoks rohkem muusikat!

Anti Social Media

Taani popp-rokk bänd, kuhu kuuluvad Philip Thornhill, Nikolaj Tøth, David Vang ja Emil Vissing.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee