Inimesed

Meesnõiad: volbriööl pidutsege tule ääres ja võite leida armastuse (11)

Kaja Roomets, 30. aprill 2015 07:00
Foto: Vida Press

Enamasti küsitakse naissensitiividelt volbriöö eel riituste ja armujookide segamise õpetust. Meesesoteerikutel on volbriööst aga oma visioon. Armumaagiat nad ei soovita, küll aga utsitavad inimesi maagilisel ööl pidusse minema ja uute inimestega tutvuma. Kui meelepärane kaaslane leitud, tuleks tema sobivus bioenergeetilise testiga proovile panna.

Volbriöös on salapära ja kirgastumist. Viia-Jaani labürinditalu omanik, energeetika- ja heliterapeut Aivar Täpsi rõhutab, et volbriöö on kevadpidustuste aeg. "Ja soovitaksingi pidutseda vastavalt võimalusele. Kui hing ihkab, siis leiab ikka päevakohaseid sündmusi, millest osa võtta. Tuleb veidi kas tutvusringkonnast või siis internetist otsida. Tänapäeva arusaamade järgi on 30. aprillil vaja ka tuld teha või sellest osa saada," õpetab Täpsi.

"Tuli toimib ju puhastajana-valgustajana. Saaksime siis kirgastunumalt alustada lehekuud, kus tegelikult kevad väljendub kõige selgemalt."

Võimalusel soovitab Täpsi tähistada volbrit looduse rüpes. Oma Viia-Jaani talus on ta mitu head aastat volbriööl peale tuletegemise sütelkõnniriitust korraldanud. "Rõõmustagem siis koos kõigi maailma nõidadega! Sõbrad ja hea seltskond muudavad volbriöö meeldejäävaks," toonitab ravitseja lihtsat tõtt.

Lõke puhastab vaimu

Erilisi keeldusid, mis tänase öö ja homse volbripäevaga seostuks, Täpsile ei meenu. "Aga lõkketuli on püha ja sellesse peaks austusega suhtuma," manitseb ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.04.2015
Tartu volbrilärm kostis kilomeetrite kaugusele
30.03.2015
MÄLUMÄNG: kellele lõbus volber, kellele töörahva püha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee