SUPERVORMIS: Vene laulja Alla Pugatšova on tõestanud, et pensioniikka jõudes võib uus elu alles alata. Kui 2008. aastal nägi staar veel vaeva ülekaaluga (järgmisel pildil), siis 2012 üllatas ta kõiki oma salenenud vormiga. 2013 sai Pugatšova surrogaatema abil kaksikute emaks. Nüüd on naine oma vormi veelgi parandanud. Värske foto, kus salenenud Pugatšova poseerib oma Iisraeli puhkuse ajal, tegi ja postitas Facebooki laulja sõbranna Marina Ruzin. Foto: Facebook / Marina Ruzin
Nataly Koppel 29. aprill 2015 07:00
Ühtelugu liigsete kilodega võidelnud Vene estraadikuninganna Alla Pugatšova näeb nüüd, 66aastaselt välja saledam kui paar kümnendit tagasi ja demonstreerib uhkusega sihvakaid sääri.

15. aprillil tähistas Alla Pugatšova oma 66. sünnipäeva Iisraelis nagu eelmisel aastalgi, kirjutab Komsomolskaja Pravda. Humoristist ja saatejuhist abikaasa Maksim Galkin (38) üüris Pugatšovale ja nende kahele lapsele Harryle ja Lizale puhkuseks uhke villa, kus pere veedab kogu oma vaba aja.

Pugatšova sõbranna Marina Ruzin avaldas oma Facebooki-lehel värsked pildid Iisraelis puhkust nautivast lauljast ja tema abikaasast, kirjutades alla: "Puhkus on teile kasuks!". Tõesti – Pugatšova näeb ülesvõtetel väga hea välja: puhanud, värske ja sale. Ta kannab ülikõrgeid valgeid platvormkingi, musti pükse, mis rõhutavad tema kaunist figuuri, musta toppi; meikimata nägu raamivad punased lokid.

Pugatšova hakkas oma tervisele erilist tähelepanu pöörama pärast seda, kui surrogaatema sünnitas talle ja Maksimile 2013. aasta septembris kaksikud. Alles pärast laste sündi suutis ta lõplikult loobuda suitsetamisest ning napsugi võtab ta sest peale üliharva. Komsomolskaja Pravda andmetel võib elustiilimuutus olla seotud ka staari haige südamega – Pugatšovale on tehtud kaks südameoperatsiooni.

Kasutas rasvaimu?

Pugatšova ei tee saladust, et hoiab end vormis küllaltki range ravitoitumisega, mida ta nimetab Nõukogude Liidu dieediks (диета СССР). See tähendab täielikku loobumist magusast ja soolasest toidust ning ühte paastupäeva nädalas.

Dieet, mida laulja on pidanud viimased kaks kuud, on andnud kiireid tulemusi ning artisti arvukate austajate arvates näeb ta lausa paarkümmend aastat noorem välja. Pugatšova leedukast eksabikaasa Mykolas Orbakas (kes saab Pugatšova ja nende ühise tütre Kristinaga suurepäraselt läbi) leiab aga, et Pugatšova imelise sära taga on kaksikute sünd. "Loomulikult kinkisid lapsed Allale teise nooruse," pihtis mees ajalehele.

Eelmise suure kaalusõja pidas Pugatšova 2012. aastal, kui tal õnnestus vabaneda 25 lisakilost. Pugatšova rääkis siis oma blogis, et kaalus juba noorpõlves 75 kilo ja unistas kaotada kas või viis kilo. Ta pidas dieete ja isegi nälgis. Jah, kaal langes, kuid dieedi lõppedes tulid kilod kohe tagasi. Pahematel päevadel kaldus kaaluseier 100 taha.

Pugatšova piitsutas end nii kaua, kuni kohtas ammust tuttavat, USAs elavat sõbranna Nataljat, kes rääkis, et sai oma lisakilodest lahti tänu New Yorgi toitumisspetsialistile. Too soovitas eksperimentaalset kõhnumismetoodikat "25. kaader". Pugatšovagi katsetas seda ning kaotas kahe nädalaga 10 kilo. Lisaks aitasid teda söögikorra eel võetud söetabletid: kolm pilli pool tundi enne hommikusööki, kolm tabletti tund enne lõunat ja samapalju ka enne õhtusööki.

Nutikas tatrapuder

Ehkki Pugatšova väitis toona, et tema imepärase salenemise taga on söetabletid ja USA kõhnumisprogramm "25. kaader", kirjutas Ekspress-Gazeta, et lauljanna katsetas ultraheli meetodil rasvaimu: ta läbinud Moskvas Rubljovkal (rikaste elurajoon Rublevo–Uspenski maanteel) kümme hirmkallist protseduuri, mille maksumus olnud kokku viis miljonit rubla ehk 125 000 eurot.

Kas Pugatšova kasutaski ilukirurgide abi või siiski mitte, pole ta siiamaani kommenteerinud. Kindel on see, et praegu peab ta kinni tervislikust toidusedelist.

Pugatšova kokk Bogdan Parinov rääkis, et primadonna sööb hommikuks ainult värskeid puu- ja juurvilju ning joob ühe tassi kohvi.

Lõunaks ja õhtusöögiks valmistatakse talle kerget kala, mida ta sööb väikeste portsjonite kaupa.

Laulutähe koduabiline Ljusja pole teinud saladust, et Pugatšoval on veel üks väike salenemisnipp, mis peitub õigesti valmistatud tatrapudrus: tatrale tuleb lisada veidi taimeõli ja soola, mässida pott sooja rätikusse ning lasta pudrul paisuda. Nii jäävad kõik kasulikud ained pudru sisse.

Pugatšova dieedinipp – praetud kurgid

"Praetud kurgid – see on Pugatšova firmaroog," räägib laulja Jelena Presnjakova, kes on ühtlasi Pugatšova esimese lapselapse Nikita Presnjakovi vanaema.

"Esimest korda ma proovisin neid Londonis, kui Kristina sünnitas seal Nikitat ning meie Allaga istusime hotellitoas ja muretsesime tema pärast hullumoodi. Me ei julgenud isegi hotelli restorani alumisele korrusele sööma minna, sest kartsime, et ehk keegi helistab haiglast. Mobiiltelefone ju siis ei olnud," meenutab Jelena 24 aasta taguseid rõõmupäevi.

Pugatšova dieedinipp – praetud kurgid

"Praetud kurgid – see on Pugatšova firmaroog," räägib laulja Jelena Presnjakova, kes on ühtlasi Pugatšova esimese lapselapse Nikita Presnjakovi vanaema.

"Esimest korda ma proovisin neid Londonis, kui Kristina sünnitas seal Nikitat ning meie Allaga istusime hotellitoas ja muretsesime tema pärast hullumoodi. Me ei julgenud isegi hotelli restorani alumisele korrusele sööma minna, sest kartsime, et ehk keegi helistab haiglast. Mobiiltelefone ju siis ei olnud," meenutab Jelena 24 aasta taguseid rõõmupäevi.

"Just seal, otse hotellitoas, praadis Pugatšova meile pliidi peal kurke. Neid saab praadida samamoodi kagu kabatšokke jahu sees. Päevalilleõlisse tuleks lisada soola ja veidikene musta pipart. Võib ka ilma jahuta, otse pannil õli sees. Tulemus on väga omapärane!"