Inimesed

Mikk Mäe saab nüüd öösiti rahumeeli norsata 

Õhtuleht, 28. aprill 2015, 07:00
MIKK MÄEFoto: TEET MALSROOS
"Kurb tunne on, sest väga hea sõber läks ära," räägib napilt saatesse jäänud Mikk Mäe, kes on ka Karl Mihkli toakaaslane. "Õnneks oleme mõlemad võtnud sellise suhtumise, et saab mis saab, elu läheb edasi," ütleb Mikk, kindlasti jätkavad nad mõlemad Karl Mihkliga muusikuteed. "Tuju on hea, et olen ikka veel saates."

Miku puhul tundub kehtivat ütlus, et kolm on kohtu seadus – nimelt pääses Mikk pühapäeval napilt väljakukkumisest juba kolmandat korda.

"Nõme tunne oli seal seista," tunnistab ta. "Väga raske oli. Alles olime Karl Mihkliga teatrivoorus ja mõtlesime, et võiksime koos edasi saada. Saimegi. Nüüd olime kahekesi seal ja teadsime, et mingit võimalust pole – kumbki meist läheb. See oli kurb."

Mikk arvab, et talle sai saatuslikuks see, et laul jäi pisut üksluiseks.

"Seekord polnud valik minu teha. Ma ei süüdista Kristjanit, see laul oli väga hea ja kindlasti minu moodi, aga sellel polnud niisugust kulminatsiooni, nagu teistel."

Saate ajal rääkis Karl Mihkel lava taga, et Mikk norskab hotellis nagu hullumeelne ja Mikk omakorda vastas, et ärkab hommikuti selle peale, et Salong teda käega vastu nägu patsutab.

"Varem oli tore, sain igal hommikul sellise positiivse tüübi kõrval üles ärgata. Aga nüüd saan, jah, südamerahus norsata. Keegi ei peksa mind käega vastu nägu," naerab ta.

Samal teemal

18. september 2015, 07:00
Mikk Mäe: peale sisemise ilu on naise juures olulised hea huumorisoon ja ausus
19. juuni 2015, 19:22
Gümnaasiumi lõpetanud Mikk Mäe tahab minna IT Kolledžisse
28. aprill 2015, 07:00
Rasmus Rändvee: kirjutasin eesti keele eksamit kuus tundi, pea valutab
28. aprill 2015, 07:00
Karl Mihkel Salong: kurb on sest seltskonnast lahkuda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee