Tele

"LAULA MU LAULU" TÄNA: selgub palju uut ja huvitavat Maarja-Liis Ilusa kohta! (5)

Õhtuleht.ee, 23. aprill 2015 11:27
Foto: Marko Maestjarv Photography/Kanal 2
Täna on menusaate "Laula mu laulu" keskmes Eesti üks säravamaid naislauljaid, Maarja-Liis Ilus. Tema hittide uusversioone esitavad tänases saates Hanna-Liina Võsa, Anne Veski, Koit Toome, Jaan Sööt, Jaanus Saks ja Pearu Paulus.

 

"Kui kamp hakkas kokku saama, seda rõõmsamaks ma läksin," meenutab Maarja-Liis aega, kui talle tehti ettepanek saates osaleda. "Mulle selline muusikas võistlemine väga ei istu. See saade just meeldibki sellepärast, et siin sellist võistlusmomenti ei ole."

Maarja-Liis Ilus sai tuntuks juba varajases nooruses, kui temaga peaosas valmis muusikafilm "Õnneseen" (1984). Samuti võitis ta lapsepõlves mitu konkurssi, sealhulgas "Laulukarusselli" ja "Täht sügistaevas".

Maarja-Liis on ainus laulja, kes on solistina esindanud Eestit kahel korral Eurovisiooni lauluvõistlusel. Ta oli vaid 15-aastane, kui esitas Ivo Linnaga laulu "Kaelakee hääl", mis saavutas Eurovisioonil 5. koha. Aasta hiljem esitas ta Eurovisioonil loo "Keelatud maa", mis pälvis 8. koha.

Tänases saates saame Maarja-Liisi kohta palju uut ja huvitavat teada. Muu hulgas tutvustab Maarja-Liis üht oma lemmikrooga – Laitse lossi köögis valmistatakse koos sushit.

"Laula mu laulu" on Kanal 2s neljapäeviti kell 20.

Meeleolukast vestlusest saame Maarja-Liisi kohta nii mõndagi uut teada. Kas suurem avalikkus teab, et alati nii väljapeetud Maarjas on peidus mitu külge? Ühelt poolt pedantlik ühistu esinaine, teisalt aga krutskeid täis sõber oma lähedastele.

Samal teemal

02.05.2015
Maarja-Liis Ilus: Olen õppinud, et ülioluline on teha asju, mis sulle meeldivad. Siis see kõik kukub loogilisena välja
23.04.2015
VIDEOD JA GALERII | "LAULA MU LAULU": kuidas meeldisid Maarja-Liis Ilusa lugude uusversioonid?
16.04.2015
VIDEOD JA GALERII | "LAULA MU LAULU": kuidas meeldisid Jaan Söödi lugude uusversioonid?
09.04.2015
VIDEOD JA FOTOD | "LAULA MU LAULU": kuidas meeldisid versioonid Pearu Pauluse lugudest?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee