Tele

"LAULA MU LAULU" TÄNA: selgub palju uut ja huvitavat Maarja-Liis Ilusa kohta! (5)

Õhtuleht.ee, 23. aprill 2015 11:27
Foto: Marko Maestjarv Photography/Kanal 2
Täna on menusaate "Laula mu laulu" keskmes Eesti üks säravamaid naislauljaid, Maarja-Liis Ilus. Tema hittide uusversioone esitavad tänases saates Hanna-Liina Võsa, Anne Veski, Koit Toome, Jaan Sööt, Jaanus Saks ja Pearu Paulus.

 

"Kui kamp hakkas kokku saama, seda rõõmsamaks ma läksin," meenutab Maarja-Liis aega, kui talle tehti ettepanek saates osaleda. "Mulle selline muusikas võistlemine väga ei istu. See saade just meeldibki sellepärast, et siin sellist võistlusmomenti ei ole."

Maarja-Liis Ilus sai tuntuks juba varajases nooruses, kui temaga peaosas valmis muusikafilm "Õnneseen" (1984). Samuti võitis ta lapsepõlves mitu konkurssi, sealhulgas "Laulukarusselli" ja "Täht sügistaevas".

Maarja-Liis on ainus laulja, kes on solistina esindanud Eestit kahel korral Eurovisiooni lauluvõistlusel. Ta oli vaid 15-aastane, kui esitas Ivo Linnaga laulu "Kaelakee hääl", mis saavutas Eurovisioonil 5. koha. Aasta hiljem esitas ta Eurovisioonil loo "Keelatud maa", mis pälvis 8. koha.

Tänases saates saame Maarja-Liisi kohta palju uut ja huvitavat teada. Muu hulgas tutvustab Maarja-Liis üht oma lemmikrooga – Laitse lossi köögis valmistatakse koos sushit.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee