Saund

KUULA: Sibyl Vane avaldas uue singli 

Toimetas Marge Sillaots, 20. aprill 2015 09:49
Foto: Erakogu
Üle kahe aasta tagasi Läti plaadifirma I Love You Records alt debüütalbumi välja andnud Sibyl Vane on tagasi uue materjaliga.

Uus singel kannab nime "Slow Dance" ning annab aimu uue albumi kõlast. ""Slow Dance" on märgilise tähtsusega pala, sest see on meiega kaasas käinud juba mitmeid aastaid ja pidevalt muutunud. Võib öelda, et oma lõpliku vormi saigi ta alles stuudios," selgitas loo valmimise tagamaid bändi laulja Helena Randlaht.

Plaadi ilmumisaega bänd veel ei avalda, sest töö materjaliga alles käib. Kogutud on palju mõtteid nii laulude kui ka saundide osas, mida nüüd järjest tükk haaval tervikuks liidetakse.

Pärast debüütalbumi avaldamist intensiivselt Baltikumi, Soome ja Rootsi festivalidel ning klubides tuuritanud Sibyl Vane'i ridades on toimunud ka muudatusi. Möödunud aasta kevadest mängib bändis trumme Siim Jõgioja.

Bändi järgmine kontsert leiab aset Poola suurimal siseruumides toimuval muusikafestivalil Asymmetry juba 1. mail. Lisaks sellele võib Sibyl Vane'i peagi näha nii mõne kodumaise kui ka lähinaabrite juures toimuva suvise muusikafestivali esinejate nimekirjas.

Samal teemal

15.05.2018
Sibyl Vane Noortebändi võidust: oli selge, et nüüd peab bändi võtma veel tõsisemalt kui varem
02.06.2017
SIBYL VANE: oleme õppinud mikrofoni taga iseendaks jääma
28.11.2014
"Pärnus on kaks võimalust: kas hakkad trenni tegema või lähed bändi."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee