Müstika

VAATAMINE ENDA RISKIL: see kummituslik video on vaatajatel põhjustanud valu rinnus, ärevust ning seletamatuid peavalusid  (62)

Õhtuleht.ee, 19. aprill 2015, 09:50
Foto: YouTube
Anomaaliaid uurivate entusiastide hulgas on hetkel kuumim teema video ühest kõhedust tekitavast nukust. Väidetavalt on üks inglanna saanud pärast selle vaatamist südameataki, ligi 80 inimest on kurtnud valusid rinnus, ärevushäireid ning peavalusid. 

Inglismaal elav Jane Harris, kes on spetsialiseerunud anomaaliatele, väidab, et inimestel, kes on näinud kõnesolevat Peggy nimelist nukku, on hiljem avaldunud mitmed tervisehädad, vahendab Daily Mail. Harrise arvates on nukk vaevatud kurjast vaimust. 

Üks videot vaadanud inimene on tunnistanud, et ajal, mil ta nukku nägi, hangus tema arvutiekraan ning ta tundis toas külma õhku. Seejärel tundnud ka kellegi kohaolekut ning tema liikumist. 

Harris, kelle juures nukk hetkel on, tunnistab samuti, et ka temal on pärast Peggyga tegelemist esinenud migreenihooge. 

Anomaaliauurijale tõi Peggy tema endine omanik, kes kurtis, et näeb öösel kohutavaid õudusunenägusid ning ärkab tihti värisedes ning kuumahoogudes. Läinud septembris tabasid naist juba hallutsinatsioonid. 

Arvatakse, et nuku sees on 1946. aastal Londonis sündinud naise vaim, kes suri astmahoo tagajärjel. 

Paljud, sealhulgas kaks meediumi, on seisukohal, et nukk on seotud Holokaustiga. Spetsiaalseid kirjutusseansse läbiviinud meediumid said kirja kaks sõna "täht" ja "David", mis viitab nuku seotusele juutidega. 

Samal teemal

8. mai 2015, 10:39
FOTOUUDIS | Lastest tehtud fotol poseeris ka kummitus?

62 KOMMENTAARI

m
M. 8. mai 2015, 12:04
Oleks juba aeg aru saada, et kui inimene võtab ühendust kadunute vaimudega, ei ühendu temaga mitte kadunute vaimud - vaimud, kes on siit ilmast lahkunud ega saa selle ilmaga ühendust võtta -, vaid deemonid. Sellised mängud on inimesele väga ohtlikud. On kohti, kus me ei peaks ringi kondama.
a
appi 21. aprill 2015, 23:06
on kohutavaid hetki... (suletud uste taga )Sojuzmultfilm. Dubleerinud filmistuudio Tallinnfilm. Tõlkija Jüri Orvel, režissöör Kaljo Kiisk, helioperaator Roman Sabsay, toimetaja Luule Zavoronok. Näitlejad: Maria Klenskaja, Urmas Kibuspuu, Karl Kalkun, Hans Kaldoja, Ellu Puudist ja Ain Jürisson
Loe kõiki (62)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee