Inimesed

Kate läheb pärast lapse sündi ilulõikusele? (16)

Anna-Liisa Mets, 15. aprill 2015 07:00
Foto: Rex/Vida Press
Liiguvad kuulujutud, et Cambridge’i hertsoginna Catherine, kelle teine laps näeb ilmavalgust veel käesoleval kuul, kavatseb pärast sünnitust minna ilulõikusele, et taastada raseduseelne vorm, vahendab CelebDirtyLaundry. 

Räägitakse, et seekord soovib Kate keskenduda põhjalikumalt oma järeltulijate kasvatamisele. Nimelt kahetsevat ta, et sukeldus esiklapse George’i kõrvalt liiga vara taas tööellu, seekord tahtvat ta olla eeskujulik ema.

Samal teemal

Õukonnale lähedalseisvad inimesed arvavad aga, et planeeritava pikema vanemapuhkuse üks põhjuseid on hoopiski Kate’i soov lasta rasedustest räsitud kõhtu ilulõikusega kohendada.

Teised pakuvad jällegi, et tõenäoliselt võtab niigi terviseteadlik hertsoginna käsile karmi toitumis- ja treeningkava, mida järgides ta end pärast esimest rasedust vormi ajas. Toona kasutas Kate ohtralt eratreenerite abi, käis joogatrennides, pikkadel jalutuskäikudel ja jälgis rangelt oma toidulauda. Tema ema, Carole Middleton, olla panustanud samuti tütre salenemisprotsessi, valmistades talle igaks hommikuks värskeid smuutisid ja tervislikke eineid.

Ainus maiuspala, mida hertsoginna toona tunnistas, oli müslibatoon.

Samal teemal

22.04.2015
Kas hertsoginna Catherine'i tegelik sünnitustähtaaeg on täna?!
20.04.2015
Briti kuningliku paari laps ei pruugi sündida Londonis
13.04.2015
Londoni haigla valmistub kuningliku lapse sünniks
09.04.2015
William ja Kate ei tea sündiva lapse sugu