Annabel Guitar Foto: Stanislav Moškov
Õhtuleht.ee 14. aprill 2015 11:49
"Eesti otsib superstaari" finalist Annabel Guitar on Tartust pärit tüdruk, kes andis "Seitsmestele uudistele" avameelselt armsa intervjuu, kus ta räägib nii endast kui ka saates osalemisest.

Just Annabel Guitar on tüdruk, kes viimases finaalis kõiki positiivselt üllatas; samas kui vaid nädal varem ennustasid kohtunikud üksmeelselt tema saatest lahkumist. Nüüd rääkis Annabel, milline muusika on talle südamelähedane ning miks on keeruline negatiivseid kommentaare taluda.

„Ikka tahad teada, mida inimesed arvavad," ütles Annabel, lisades, et viimati tegi südame soojaks kommentaar, kus kirjutati, et ta on ehe näide sellest, kuidas üks tavaline tüdruk võib oma unistused teoks teha.

Samas heidutavad Annabeli negatiivsed kommentaarid, kus lihtsalt soovitakse niiöelda ära panna. "Kurjad kommentaarid on samas naljakad ka, näiteks kirjutati, et Guitar võiks välja langeda, sest bändis on kitarre küllaga," muigab ta.

Muusika köitis Annabeli juba lasteaiatüdrukuna, tõsisemalt hakkas ta sellega tegelema aga 12aastaselt. "Kaldun pop-souli poole, sest see meeldib mulle, sobib häälele ja on mugav laulda," selgitas Annabel.