Saund

70 protsenti Weekend Festival Balticu piletitest on läbi müüdud 

Õhtuleht.ee, 14. aprill 2015 11:37
Foto: Promomaterjalid
6.-8. augustini Pärnu rannas esmakordselt toimuva Weekend Festival Balticu piletite avaliku müügi käigus on müüdud tänaseks juba 70 protsenti piletitest ja täiesti välja müüdud on VIP telkla piletid.

Weekend Festival Balticu eestvedaja Hardi Loog ütles, et sellise tempoga müüakse Pärnu festival välja enne kui väravad avatakse. "Helsingi Weekend Festival on olnud välja müüdud kõik eelnevad 3 aastat ja praeguste märkide järgi juhtub sama ka Pärnus," lausus Loog.

Erakordselt suurt huvi festivali vastu on tuntud Soomest, Lätist kui ka Leedust. Tänasel päeval on festivalipäevadeks peaaegu võimatu leida voodikohti Pärnu hotellides, mis omakorda on aktiviseerinud telkla piletite müüki.

VIP telkla on täielikult välja müüdud. "Paneks kõigile südamele, et ärge jätke ei festivali- ega telklapileti ostmist viimasele hetkele," sõnas peakorraldaja.

Weekend Festival Baltic toob kolmel päeval suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas.

Festivalil astuvad üles: David Guetta, Hardwell, Tiësto, Example+dj Wire, Robin Schulz, Rudimental, Showtek, Felix Jaehn, Sub Focus, Chase & Status, Brennan Heart, Tungevaag & Raaban, Netsky, Syn Cole, Aron Chupa, (Ex) Da Bass, Grind Live, Beat Service, Darude, Super8 & Tab, HeavyWeight, The Second Level, Orkidea, Proteus, Tarmo Tammel, Kolzar ja Kristjan Hirmo.

Rohkem artiste tehakse teatavaks kevade jooksul.

Samal teemal

21.10.2015
VIDEO | Belgia propageerib Rio olümpiamänge selle suve muusikahitiga
04.07.2015
Ööbimismöll Weekend Festivalil: tubade eest küsitakse kuni 1000 eurot!
28.02.2015
"Weekend Festival Balticul" esineb ka DJ Tiësto
19.02.2015
SUUR ÜLEVAADE: suurimad muusikafestivalid ja kontserdid, mida eeloleval suvel külastada