Saund

Venemaa supertäht Nyusha esineb Õllesummeril (20)

Toimetas Kaspar Käänik, 2. aprill 2015 13:44
Foto: (c) Dmitry Golubovich/Global Look/Corbis
The Cardigansi ja Placebo kõrval esineb kolmanda tuntud välisstaarina 2. juulil Õllesummeri pealaval Nyusha.

Viimaste aastatel suurimat tähelendu Venemaal tegev Nyusha esineb Eestis esmakordselt suurel vabaõhulaval oma uue supershow'ga "Ühendamine".

Tänapäeva seksikaimaks vene lauljannaks peetav Nyusha on teinud vaid nelja aastaga peadpööritava karjäärilennu. Kahe albumiga on artistil õnnestunud koguda arvukalt hinnalisi auhindu, nende hulgas on ta "Kuldse grammofoni" laureaat, nelja tuntuima vene muusikakanali MuzTv auhinna võitja ning juhtivate venekeelsete raadiote enimmängitud laulja.

Nyusha (pärisnimega Anna Šurochkina) sündis Moskvas muusikute peres ning on esinenud 11aastasest saadik. Erialast muusikaharidust pole Nyusha omandanud, kuid vaatamata sellele võitis 2007. aastal populaarse vene telekanali supertaarisaate.

2008. aastal osales Nyusha noorte talentide teleshow's "Uus laine", millel on Eestist osalenud ka Uku Suviste, Tanja, Maarja jt lauljad.

2010. aastal ilmus Nyusha esimene album "Valida ime", millele järgnes tohutu tähelepanu ning tunnustus publiku ja kriitikute poolt. 2014. aastal ilmus artisti teine kauamängiv "Ühendamine", millelt on juba praeguseks ilmunud kolm üliedukat singlit.

Paari aasta eest valiti Nyusha lugu "See on uus aasta" populaarse multifilmi "Lumekuninganna" vene versiooni tunnuslauluks. Samuti andis artist oma hääle Gerda tegelaskujule.

Kolm viimast aastat käib Nyusha vene räppar STga.

Nyusha kontserdi piletid on eraldi kontserdina ja festivali osana müügil Piletilevis. Õllesummer toimub Tallinna lauluväljakul 1.-4. juulini.

Samal teemal

26.03.2018
Venemaa supertäht Nyusha annab Tartus suurkontserdi
04.06.2015
Seksikas vene lauljatar Nyusha seljatas Placebo
05.05.2015
TÄNAVU ON ÕLLESUMMERIL JUUBEL! Loe, milliseid artiste sel aastal näha saab
19.02.2015
SUUR ÜLEVAADE: suurimad muusikafestivalid ja kontserdid, mida eeloleval suvel külastada