Saund

Räppar Kenneth Rüütli lahkus Põhja-Tallinnast (2)

Katharina Toomemets, 1. aprill 2015 07:00
Kenneth RüütliFoto: facebook.com/kenneth.ruutli
"Jah, see vastab tõele," kinnitab räppar Kenito ehk Kenneth Rüütli, et tema teed on populaarse räpipundiga Põhja-Tallinn lahku läinud. 

Kenneth ei löö bändis kaasa juba kuu aega. Mõte bändist lahkuda hakkas ennast aga vaikselt ilmutama juba mõnda aega tagasi.

"Inimesed ja nende vaated on erinevad, sellega on kõik öeldud," põhjendab ta. "Erinevad inimesed lihtsalt ei sobinud kokku seda asja tegema. Aga pole hullu, igaüks saab teha seda, mida ise tahab."

Viimasel ajal on Kenneth teinud agaralt koostööd paljude Eesti muusikutega. Möödunud aasta novembris lõi ta käed staarisaate kasvandiku Artjom Savitskiga – koos avaldati muusikavideo loole "Valin ise oma tee", mille juures Kenneth oli video ja loo räpisõnade autor.

Möödunud aastasse jäi ka ühine lugu "Hurmur" koos lauljatar Merlyn Uuskülaga. Veebruaris ilmus räppar Metsakutsu ja ansambli State of Zoe laulja Anneliis Kitse koostöös lugu "Kristallid", mille muusika autor on Kenneth.

Samuti on ta teinud ühiseid projekte lauljatar Renatega ja räppar Scardoffiga. Jaanuaris avaldas Kenneth laulu "Pilvelõhkuja", mis on tema soolopala.

Kenneth ei ole esimene liige, kelle kaotus tuleb Põhja-Tallinnal üle elada. 2013. aasta aprillis selgus, et ansambli ridades pole enam ülivõimsat naisvokalisti Maia Vahtramäed, kelle tervis vedas suure töökoormuse tõttu alt.

"Mul lihtsalt jäi süda seisma," pihtis Maia Kroonikale õõvastavat seika ühes lennujaamas. Ta ei tohtinud pärast seda mitu kuud laulda ja tõmbas enesehävituslikule elule pidurit.

Maia asemele leiti konkursiga uus lauljatar Kerli Kivilaan. Eelmise aasta suve lõpus lahkus bändist räppar Risto Vürst, esinejanimega Fate.

"Otsustasin, et pean jätkama oma tegemistega. Lahku läksime sõpradena," ütles Risto Kroonikale.

Põhja-Tallinna liige Kenneth Rüütli nimi bändimeeste realt liikunud endiste liikmete nimistusse ja Põhja-Tallinna Facebooki lehel on tema asemel sinna lisandunud salapärane nimi Chance ehk Kristjan Soomre.

Samal teemal

13.03.2017
KUULA JA VAATA | Uuenenud koosseisuga ansambel Põhja-Tallinn ilmutas uue loo ja muusikavideo
20.04.2016
KUIDAS MEELDIB? Ansambli Põhja-Tallinn endistel liikmetel Maial ja Kennethil valmis ühine lugu
13.04.2016
Räppar Risto Vürst on Põhja-Tallinnas tagasi
04.12.2014
Põhja-Tallinna räppar Kenneth Rüütli sai suitsukirest lahti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee