Inimesed

SELGELTNÄGIJA DARDO KUSTO: olge oma soovidega ettevaatlik, sellest sõltub õnn! (61)

Nataly Koppel, 28. märts 2015, 07:00
VENEMAA KUULSAMAID: Dardo Kusto on pärilik ­šamaan ja kõrgharidusega psühholoog, kes töötab ­inimese alateadvuse, ­tarokikaartidega ning ­kasutab oma intuitsiooni ja psühholoogiateadmisi.Foto: Viktor Lavr
"Inimesed peaksid olema oma soovidega ettevaatlikud ja tähelepanelikud. Sellest oleneb, kas te saate õnnelikuks ja edukaks või mitte," usub Venemaa kuulus sensitiiv Dardo Kusto (37), kel tuleb oma töös enim aidata naistel armastust leida. 

"Minu juures käib palju naiskliente, rohkem kui mehi. Nende põhilised mured on seotud isikliku eluga, mehi huvitavad pigem tööalased küsimused ja soov saavutada oma alal edu. Naised pöörduvad minu poole tihti küsimustega, kuidas leida endale armastav abikaasa," avameelitseb TV3 saates "Appi tuleb selgeltnägija" osalev Orenburgi oblastist pärit šamaan, kes päris selgeltnägemisande vanavanavanaemalt.

Töötab inimese alateadvusega

"Inimesed peaksid olema oma soovidega ettevaatlikud ja tähelepanelikud. Väga tähtis on, kuidas te oma soovid formuleerite ja mis eesmärgid endale püstitate. Sellest oleneb, kas te saate õnnelikuks ja edukaks või mitte," usub mees.

"Minu poole pöördus ka näiteks üks neiu, kes ei suutnud kuidagi edu saavutada. Temaga vesteldes selgus, et lähedased rääkisid talle lapsepõlves, et ta on saamatu ning tema enesehinnang oli lapsepõlvest alates väga madal. Tegelesin tema enesehinnanguga ning tegelikult oli tegemist väga tubli, tööka ja andeka naisega, kes suutis oma elu muuta," toob sensitiiv näite ühest juhtumist.

"Ma töötan inimese alateadvusega ja tarokikaartidega, samuti kasutan oma intuitsiooni ja psühholoogilisi teadmisi. Kui ma räägin inimesega, siis näen tema elusündmusi ja missugune inimene ta on. Vahel piisab mulle ka inimese isikliku asja puudutamisest ja suudan näha, mis temaga juhtunud on või mis teda ees ootab," selgitab mees.

Peret veel ei ole, kallim aga leitud

Orenburgi oblastist pärit Dardo Kusto lõpetas Orenburgi ülikooli psühholoogia alal ning kolis Venemaa pealinna kuus aastat tagasi.

"Mulle väga meeldib Moskva, minu töö ja osalemine teleprojektides. Inimesed võivad televisiooni kiruda, kuid mind on seal töötamine ainult arendanud. Selleks, et olla mõnes valdkonnas ekspert, peab inimene olema ka üldiselt haritud ja palju lugenud. Teleekraanidele jõudes olen ma hakanud tegelema eneseharimisega, näiteks väga palju lugema," selgitab mees.

"Minu tavaline päev näeb välja nii: ärkan, söön hommikust, joon teed, siis loen uudiseid ja käin suhtlusvõrgustikes. Pärast seda hakkan tegelema oma tööga: saan inimestega kokku või konsulteerin neid telefoni ja Skype’i vahendusel," paneb Dardo oma tegevuskava ise paika.

Vabal ajal meeldib talle linnas jalutada, käia kinos ja reisida. "Peret mul veel ei ole, ehkki üks kallis inimene on tekkinud küll. Kuna need suhted on üsna värsked, siis on vara rääkida, kas nendest kujuneb midagi tõsisemat."

Kusto: eestlastel ei tasu sõda karta, seda ei tule

"Ma võin öelda, et olukord Eestis käesoleval aastal ei muutu. Sõda ei tasu teil karta, ma ei näe ega tunne seda. Suuri negatiivseid muutusi ei tule, kuigi ma ei näe ka erakordselt häid sündmusi või kiiret elukvaliteedi kasvu. See aasta tuleb Eestis väga stabiilne," ennustab Venemaa sensitiiv Eestile rahulikku aastat.

Dardo Kusto, pärilik šamaan ja kõrgharidusega psühholoog, räägib, et Eestis on olukord võrreldes Venemaa eluga hea.

"See, mis toimub Venemaal, on palju hirmutavam. Majanduskriis on jätnud oma jälje ning muutnud inimesed rahututeks ja närvilisteks. Kardan, et see olukord lähitulevikus aina süveneb."

Dardo käis esimest korda Eestis tänu selgeltnägijate saatele. "Mulle meeldis teie riik väga ja pealinn Tallinn – see on väga puhas ja tulvil mereenergiat. Muidugi jättis kustumatu mulje ka vanalinn – jalutada mööda neid pikki kitsaid tänavaid oli müstiline kogemus," oli ta vanalinnast lummatud.

"Söögist meeldisid mulle väga põdravorst ja võileivad kilude ning sprottidega. Loomulikult võtsin ka pitsikese Vana Tallinna likööri. Ja teil on ka väga head šokolaadikommid," kiidab Dardo Eesti tuntumaid kaupu.

"Eestis on erakordselt vastutulelikud, õilsameelsed ja hoolivad inimesed. Kui käisid näiteks saate võtted, siis meeskond muretses minu salli pärast – muudkui küsiti, kus mu sall on, pane see kaela, muidu külmetad," naerab Dardo.

"Eestlased jätsid mulle väga hea mulje. Nende positiivsed iseloomuomadused väljendusid nende kõnemaneeris, toonis, žestides ja pilkudes," selgitab sensitiiv.

"Kui teie omavahelised suhted jäävad sellisteks, siis hoiab see ära mitmeid poliitilisi probleeme ja teil on võimalik vältida ka majanduslikke probleeme," peab Dardo riikliku heaolu aluseks inimsuhteid.

"See oli väga halva energiaga koht. Seal rippusid agressiivse iseloomuga pildid jahistseenidest, kus koerad ajasid hirve taga. Suvilas valitses halb aura ka seetõttu, et selle omanikud ei rõõmustanud, et seal viibis üks naisterahvas, nende sugulane. Ta ei olnud seal teretulnud. Suvilas ja selle maalapil olles tekkisid äärmiselt ebameeldivad emotsioonid ning seal ei kasvanud ükski juurvili," meenutab Dardo.

Dardo kolm soovitust kallima leidmiseks

Dardo sõnul tuleb alati oma võimetesse uskuda ja teha kõik selleks, et unistused täituks.

"Ma töötan naiste enesehinnanguga, sest – olgem ausad – enesekindel naine on seksikas naine. Naistele, kes pöörduvad minu poole ja soovivad leida armastust, soovitan ma mitmesuguseid asju. Esiteks tuleb olla endas kindel ja ennast hinnata, teiseks tuleks tähelepanu pöörata oma välimusele ja riietele ning kolmandaks suureks abiliseks on ka toit, mida me sööme. Armastust tõmbavad ligi kirsid, šokolaad, mitmesugused maitseained ja vürtsid, samuti mereannid. Kui inimene neid sööb, muutub tema kehakeemia ja ta tõmbabki armastust ligi," teab Dardo.

Sensitiivi sõnul saab iga inimene oma saatust ja elu mõjutada väga lihtsate võtetega, näiteks hoolitsetud välimuse, riietega ja värvivalikuga.

"Punane on jõu- ja kirevärv, sinine tähistab edukust, kosmost ja taevast. Oranž on optimismi värv, valge – täiuslikkuse värv," toob šamaan näite.

"Mina ise kannan palju musta, minu meelest on see lihtsalt üks väga ilus värv," räägib mees oma eelistustest. "Pikki juukseid kannan stilistide soovitusel – nad arvasid, et see teeb mind sarnaseks maailmakuulsa USA näitleja Johnny Deppiga."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee