Tele

TV3 selgeltnägijad uurivad Pärnu noore paari needust (20)

Õhtuleht.ee, 25. märts 2015 14:23
"Appi tuleb selgeltnägija" staarid Ilona Kaldre ja Aljona Orlova (pildil vasakul) lähevad appi Pärnus elavale noorele paarile, keda on tabanud kohutavad saatuselöögid.Foto: TV3
TV3 müstikasarja "Appi tuleb selgeltnägija" staarid Ilona Kaldre ja Aljona Orlova lähevad seekord appi Pärnus elavale noorele paarile, keda on tabanud kohutavad saatuselöögid. Teises loos üritab Veet Mano anda abi Ivarile.

Aastad 2012-2014 on pärnakate Karoliine ja Kristo jaoks olnud kui õudusunenägu. Kõik algas 2012. aastal, kui Kristo ehitusel kukkus. Tema jalad jäid küll alles, kuid paranemine oli pikk ning ka oma esimese lapse sünnitusele tuli minna kipsis jalaga.

Karoliine rasedus oli kulgenud rahulikult ja haiglasse jõudes ennustati sünnitusele kerget kulgu, kuid kõik läks vastupidi. Karoliinele tehti keisrilõige, mille käigus lõigati lapsele skalpelliga kõigest sentimeetri kaugusele silmast haav.

Kõige hullem oli aga veel ees: kui pisitütar oli vaid seitsmekuune, diagnoositi tal leukeemia. Pärast kaheksat kuud võitlust haiglas tuli vanematel oma lapsega hüvasti jätta.

Perekond on sügavas leinas ja neid vaevab küsimus: "Miks see kõik juhtus?". Nad kardavad, et neil lasub needus. Noorte rasket seisu käisid lahti harutamas Aljona Orlova ja Ilona Kaldre, kelle rituaalid ja lausumised on tänaseks juba tulemusi andnud.

Saate teises loos püüab Veet Mano leida lahendust Ivari murele. Mehe probleem on "avatud kuulmetõri", mis tähendab kõrva kaudu hingamist, kui kõrvakile puuduks. Kuna too ei puudu, siis tähendab see aga haigushoogude ajal pidevat rõhutud tunnet kogu peas.

Ivar on abi otsinud nii Eestist kui ka välismaalt, talle on tehtud mitmeid operatsioone, kuid miski ei ole aidanud.

Kui Veet Mano Ivarile appi läks, tekkis lahenduse otsimise asemel kummaline vastasseis, kuna abiotsija keeldus Mano meetoditest.

Saade "Appi tuleb selgeltnägija" on TV3s täna algusega kell 20.00.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee