Inimesed

Endise Playboy-jänku pihtimus: kaalusin ühel hetkel isegi endalt elu võtmist (5)

Õhtuleht.ee, 22. märts 2015, 14:06
Foto: AP / Scanpix
Miljardärist playboy'ga koos olemine ei olegi nii lõbus, kui võiks arvata, selgub endise Playboy-jänku Holly Madisoni memuaaridest, milles ta kirjeldab oma kurba elu.

Madison avaldab oma raamatus, et häärberis elamine oli raske. Kohati isegi nii raske, et ta kaalus endalt elu võtmist.

Varasemalt on Madison näiteks kilganud, et jänkudele anti kopsakat taskuraha, disainerirõivaid ja -käekotte ning isegi Porsche. Varjupool oli aga kindel režiim, keelud (kell 21 peavad kõik kodus olema) ja käsud, mis muutsid naise depressiivseks.

"Elu kurikuulsas häärberis ei olnud meelakkumine ning sellest sai kiiresti tema õudusunenägu," kirjutatakse raamatu tutvustuses. "Pärast identiteedi, enda väärtuslikkuse ja lootuse kaotamise leidis Holly end istumas üksi vannitoas, kaalumas enesetappu."

"Arvan, et minu lood üllatavad inimesi ning loodan tõmmata saladuseloori arvamustelt, mida tihti minu eluga seostatakse," rääkis Holly ajakirjale US Weekly.

Playboy-jänkud Carla ja Melissa Howe paljastasid hiljuti samuti, et häärberis elamine oli kui vangla, kuhu ei tohtinud kutsuda isegi sõpru.

Samal teemal

14. oktoober 2015, 07:00
Playboy viskab paljad naised üle parda
11. juuni 2015, 16:35
Hugh Hefneri ekspruudi paljastus: ta pakkus mulle esmakohtumisel narkootikume ja Playboy häärber nägi reaalsuses välja kui seapesa!
10. mai 2013, 09:32
Titekilod kadusid korseti kaasabil
12. märts 2013, 07:01
Playboy kaunitari laps on Vikerkaar

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee