Tele

Aivar Mäe poeg Mikk ei pääsenud poiste stuudiovoorust otse finaali, kuid loodab lohutusvoorule

"Kui ma ka staarisaate finaali ei jõua, ei loobu ma muusikast!" (14)

Kais Allkivi, 16. märts 2015 07:00
SAI KOHTUNIKELT KIITA: Žürii arvas, et "Taas punab pihlakaid" oli hea lauluvalik. "Mõnus, pehme, paitav," iseloomustas Maarja tema esitust ning tõstis esile Miku musikaalsust ja šikki välimust. Foto: Mati Hiis

"Tuleb loota, et žürii – sülitan kolm korda üle õla – mind lohutusvooru valib ja et ma saan ennast uuesti tõestada," ütles Mikk Mäe eile pärast superstaarisaate stuudiovooru, kus ta kohtunike soosingust hoolimata telefonihääletusel esikolmikusse ei mahtunud. Ta kinnitab, et ei loobu mõttest laulmisega tegelda ka siis, kui ta finalistide hulka ei jõua. 

Rahvusooper Estonia peadirektori Aivar Mäe pojal Mikul läks võistlusel seni libedalt. Ta oli viie noormehe hulgas, kes pääsesid teatrivoorust pärast a cappella ja duettide laulmist otse stuudiovooru ega pidanud kolmandat korda laulma.

Ta ei ajanud siiski stuudiovooru eel ootusi liiga kõrgeks. "Sest kui siis kõik äkki läbi saab, oled hästi pettunud ja enda peale vihane. Ega see ole elu-surma küsimus," seletab Mikk.

"Muidugi ma tahan finaalvooru saada, aga see ei ole nii, et kui ma sinna ei jõua, siis mulle aitab muusikast. Et kui siin öeldakse ei, siis ongi minu jaoks ei. Reaalsuskontrolli ma selle saatega endale ei tee," toonitab ta, et ei löö finaaliukse taha jäädes käega.

Eileõhtuses poiste stuudiovoorus esitas Mikk Ivo Linna lauldud lugu "Taas punab pihlakaid".

"Mulle istuvad eestikeelsed laulud. Mitte et ma ei oskaks inglise keeles laulda – on tõesti inimesi, kelle inglise keel kõlab lauldes eestipäraselt –, aga ma tundsin, et tahan laulda eesti keeles. See on hingelähedane," selgitab ta valikut.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.03.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Staarisaate finalist Mikk Mäe: mõtlesime Karliga, mis tunne oleks koos finaali saada
16.03.2015
GALERII JA TV3 VIDEO: vaata, mida tegid superstaarisaate poisid lava taga!
15.03.2015
Rahvas valis superstaarisaate finalistideks Risto Paiste, Jüri Pootsmani ja Karl Gustav Adamsoo
11.03.2015
Superstaarisaate stuudiovoorude piletid on müügil!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee