Tele

"Nädalalõpp Kanal 2ga": Mait Malmsten stepib ja Onu Bella süstib! (5)

Õhtuleht.ee, 6. märts 2015 15:07
"Nädalalõpp Kanal 2ga"Foto: Ardo Kaljuvee / Kanal 2
Meelelahutussaade "Nädalalõpp Kanal2ga" alustab uut hooaega. Kristjan Jõekalda ja Teet Margna külalised on täna näitleja Mait Malmsten, värske eurolaulik Elina Born, elavad legendid Peeter Volkonski ja Onu Bella ning telemees Mart Normet.

Armastatud näitleja Mait Malmsten ilmutab tänases saates oma varjatud andeid – vihub stepptantsu ja laulab nagu ööbik! Lisaks panevad saatejuhid Maidu meenutama lapsepõlv, juttu tuleb ka igapäevaelu lõbusatest apsakatest.

Maikuus Eurovisiooni lauluvõistlusele sõitev Lehtse tüdruk Elina Born räägib, kuidas ta avastas enda jaoks laulmise. Kui enda edulugu võrdleb Elina Tuhkatriinu muinasjutuga, siis tema lavapartner Stigi kohta kehtivat väljend "vaga vesi, sügav põhi". Kui riukalikud saatejuhid uurivad, kas noorte vahel ka midagi enamat susiseb, ei jää Elina vastust võlgu.

Näitleja-muusik-erudiit Peeter Volkonski ning legendaarne show-mees Onu Bella keeravad hooaja avasaates vindi põhja. Stuudios süstitakse otse kannikasse "nooruse eliksiiri" ning meestel voolab klaasides šampanja asemel piim. Miks, seda näeme juba saates.

ETVs "Eesti Laulu" korraldav ja äsja menuka reisiraamatu avaldanud Mart Normet usub, et Eestil on tänavu parim eurolaul. Kristjan ja Teet korraldavad Mardile lõbusa testi, mille käigus selgub parim huulteltlugeja.

"Nädalalõpp Kanal2ga" hooaja avasaade alustab täna kell 21.30.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee