Inimesed

KODURESTOT PIDAV GEIPAAR: me ei ole vihas marineerunud eestlased, me tahame elada teistmoodi! 

Nataly Koppel, 5. märts 2015 07:00
PERELIIGE: Rain Resmeldt (vasakul) ja Andres võtsid endale mõni aeg tagasi kutsika – taksi ja bernhardiini segu poisi, kes sai endale nimeks Häpi Mõmm. "Mõmm, kes on praegu neljakuune, on segu kahest täiesti erinevast tõust, aga see näitabki, et armastusel pole piire," ei ehmatanud neid lemmiku sugupuu.Foto: Laura Oks

"Ma ei ole tuhvel, kes paneb pimesi põlle ette ja teeb kõik naistetööd ära. Inimesed arvavad, et geiperekonnas käivad asjad nii, et üks partneritest mängib kahtlemata naiserolli. Tegelikkuses pole see kunagi nii!" kirjeldab ajakirjanik, hobikokk ja massöör Rain Resmeldt Uusen geipaari argipäeva. 

"Näiteks meie teeme kõiki kodutöid kahe peale. Kui mina teen süüa, siis Andres läheb ja klopib vaipa. Loodan väga, et ka heteroperedes pole nii, et naine peab kogu oma aja köögis veetma ja mehe tagant aina koristama. Selline pere mõraneb varem või hiljem," püüavad Rain Resmeldt ja tema elukaaslane Andres Pogrebnõi lahustada kramplikult juurdunud soorolle ja elada oma elu nii, et see muudaks rõõmsaks iga päeva.

Nende kodu pole samuti tavapärane. Noormehed nimetavad seda kontseptsiooniliseks ideedelaboriks, kodurestoks või lihtsalt Häpiks.

"Me oleme keskmisest sotsiaalsemad inimesed, me ei ole võõravihas marineerunud eestlased, kes arvavad, et nende kodu on akendeta kindlus, kus nad ennast peidavad ja võtavad külalisi vastu harva. Kodu on küll privaatne koht, kuid seda pole vaja inimeste eest sulgeda – tumedate kardinate taga olemist on Eestis olnud liiga palju. Kanname edasi avatusele tuginevaid lääne maailma väärtusi ja oleme teinud oma kodu headele inimestele avatuks. Elu tuleb ägedaks elada!" selgitab Rain.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.02.2017
Elton John: "Olen biseksuaalne. Arvan, et piir tuleb tõmmata alles kitsede koha peal."
05.01.2015
Kalamaja vabrikust suure maailma lavadele
03.00.2015
Kalamaja piirkonda kerkib põnev elamukompleks
04.11.2014
Kollane maja trammitee ja raudtee vahel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee