Inimesed

KODURESTOT PIDAV GEIPAAR: me ei ole vihas marineerunud eestlased, me tahame elada teistmoodi! 

Nataly Koppel, 5. märts 2015 07:00
PERELIIGE: Rain Resmeldt (vasakul) ja Andres võtsid endale mõni aeg tagasi kutsika – taksi ja bernhardiini segu poisi, kes sai endale nimeks Häpi Mõmm. "Mõmm, kes on praegu neljakuune, on segu kahest täiesti erinevast tõust, aga see näitabki, et armastusel pole piire," ei ehmatanud neid lemmiku sugupuu.Foto: Laura Oks
"Ma ei ole tuhvel, kes paneb pimesi põlle ette ja teeb kõik naistetööd ära. Inimesed arvavad, et geiperekonnas käivad asjad nii, et üks partneritest mängib kahtlemata naiserolli. Tegelikkuses pole see kunagi nii!" kirjeldab ajakirjanik, hobikokk ja massöör Rain Resmeldt Uusen geipaari argipäeva. 

"Näiteks meie teeme kõiki kodutöid kahe peale. Kui mina teen süüa, siis Andres läheb ja klopib vaipa. Loodan väga, et ka heteroperedes pole nii, et naine peab kogu oma aja köögis veetma ja mehe tagant aina koristama. Selline pere mõraneb varem või hiljem," püüavad Rain Resmeldt ja tema elukaaslane Andres Pogrebnõi lahustada kramplikult juurdunud soorolle ja elada oma elu nii, et see muudaks rõõmsaks iga päeva.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.02.2017
Elton John: "Olen biseksuaalne. Arvan, et piir tuleb tõmmata alles kitsede koha peal."
05.01.2015
Kalamaja vabrikust suure maailma lavadele
03.00.2015
Kalamaja piirkonda kerkib põnev elamukompleks
04.11.2014
Kollane maja trammitee ja raudtee vahel