Anne Veski ja teda jälgendanud näitleja Aglaja Šhilovskaja saates "Täpipealt".Foto: Kaader Youtube'ist.
Toimetas Nataly Koppel 26. veebruar 2015 11:12
Pervõi Baltiiski telekanalil on käimas ümberkehastumisesõu "Точь-в-точь" ehk "Täpipealt" uus hooaeg, millest võttis osa ka meie laulutäht Anne Veski

 

Annet kehastas noor vene filmi- ja teatrinäitleja Aglaja Šhilovskaja, kes esitas Anne loo "Радоваться жизни" ning sai žüriilt maksimumpunktid.

Pärast tema esitust tuli lavale ka Anne Veski ise, kes kiitis neiut üteldes talle: "Молодец!". Nad esitasid vene keeles koos Anne kunagist hitti "Крутой поворот" ("Eilne päev") ning terve saal aplodeeris neile püsti seistes.

Anne Veski ilmumise üle rõõmustas eriliselt üks žüriiliikmetest, näitleja Gennadi Hazanov, kes oli Anne ilmumisest nii liigutatud, et hoidis rõõmupisaraid tagasi.

Ta tuli pärast Anne etteastet lavale ning ütles: "Pole tavaks seda teha enne, kuid vaevalt, et saame Anne Veskit isiklikult õnnitleda 27. veebruaril – teeme seda täna!" õnnitles Hazanov Annet saabuva sünnipäeva puhul. Saal tõusis taas püsti ning skandeeris: "Palju õnne sünnipäevaks!".

Samal teemal

Kommentaarid  (48)

velts 28. veebruar 2015 12:42
kui idioodid oleks vaatadanud selle saate lõpuni ehk oleksid nad siis aru saanud,et laulud ei tunne piire ja ei hooli poliitikast..kui oled ikka täht siis särad päeval ja öösel ja öösel veel eredamalt.iga juhul
ANNE VESKILE palju õnne ja tervist....
lugupidaja 28. veebruar 2015 05:03
Kõigepealt palju õnne sünnipäevaks sulle Anne.Vaatasin Sinu teisikut ja tal tuli aktsent päris hästi välja.Aga edu ja kõike paremat.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS