Tele

TV3 video ja galerii!

"EESTI OTSIB SUPERSTAARI" ALUSTAS: Karl-Erik Taukaril on lemmik olemas! (22)

Toimetas Marge Sillaots, 15. veebruar 2015 18:07
Foto: Mardo Männimägi
TV3s alustanud saate "Eesti otsib superstaari" juht Karl-Erik Taukar kinnitab, et eelvoorudes näeb palju andekaid noori, kelle seas on ka tema lemmik.

Staarisaate eelmisel hooajal ise suurepäraselt osalenud ja nüüd saatejuhi rolli astuv Karl-Erik Taukar tunnistab "Seitsmestele uudistele", et tal on tõepoolest oma lemmik tekkinud. "Üks tütarlaps, kes laulis enda kirjutatud loo ja mängis kitarri, mõjus väga hästi," märgib ta.

Taukari sõnul on värvikaid lauljad palju ning tema roll saatejuhina on neid kõiki pingelisel hetkel toetada: "Annan nõu, kuulan ära ja olen kohati sama närvis kui lauljad." Saatejuht kinnitab, et tegelikult on "Eesti otsib superstaari" erakordselt tore ettevõtmine seepärast, et ka need, kes ei võida, saavad hindamatu esinemiskogemuse ja lauljateele tuule tiibadesse.

"Eesti otsib superstaari" kuues hooaeg alustas Tartu eelvooruga, kus edasipääsu kinnitavaid kollaseid kaarte hakkavad jagama Tanel Padar, Chalice, Rein Rannap ja Maarja.

Samal teemal

16.02.2015
GALERII: vaata, kes pääsesid superstaarisaates Tartu eelvoorust edasi!
13.02.2015
GALERII: superstaarisaate hooaja esitlusel avalikustati kohtunike kokkulepe
13.02.2015
ÕHTULEHE VIDEO: vaata, mille põhjal "Eesti otsib superstaari" kuuenda hooaja saatejuht Tanel Padar noori superstaariks pürgijaid eelkõige hindab!
13.02.2015
ÕHTULEHE VIDEO: vaata mida soovitab "Eesti otsib superstaari" esimese hooaja võitja Birgit Õigemeel noortele staarihakatistele!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee