Foto: Mardo Männimägi
Toimetas Marge Sillaots 15. veebruar 2015 18:07
TV3s alustanud saate "Eesti otsib superstaari" juht Karl-Erik Taukar kinnitab, et eelvoorudes näeb palju andekaid noori, kelle seas on ka tema lemmik.

Staarisaate eelmisel hooajal ise suurepäraselt osalenud ja nüüd saatejuhi rolli astuv Karl-Erik Taukar tunnistab "Seitsmestele uudistele", et tal on tõepoolest oma lemmik tekkinud. "Üks tütarlaps, kes laulis enda kirjutatud loo ja mängis kitarri, mõjus väga hästi," märgib ta.

Taukari sõnul on värvikaid lauljad palju ning tema roll saatejuhina on neid kõiki pingelisel hetkel toetada: "Annan nõu, kuulan ära ja olen kohati sama närvis kui lauljad." Saatejuht kinnitab, et tegelikult on "Eesti otsib superstaari" erakordselt tore ettevõtmine seepärast, et ka need, kes ei võida, saavad hindamatu esinemiskogemuse ja lauljateele tuule tiibadesse.

"Eesti otsib superstaari" kuues hooaeg alustas Tartu eelvooruga, kus edasipääsu kinnitavaid kollaseid kaarte hakkavad jagama Tanel Padar, Chalice, Rein Rannap ja Maarja.

Samal teemal

Kommentaarid  (22)

tom 17. veebruar 2015 07:36
enam muud nägu ei näe-ikka taukar siin ja seal vastik jama
Tänavamuusikule 16. veebruar 2015 13:40
Laula kindlasti edasi! Sul on nii hea ja armas hääl! Kohtunikud on nõmedad ja hindavad ainult välimust ja see maarja(panin väikse m-tähega, kuna ta ei meeldi mulle) on üldse üks ülbe nõid ja tanel otsustab välimuse järgi. Sa olid seal ka nii armas, niiet ära lase kohtunikel end heidutada, kuna mina ja teised teavad, et sul on ilus hääl ja sa oled armas tütarlaps, kes on hingega asja juures.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS