Saund

ÕHTULEHE VIDEO: Miks valis Elina Born kauni kleidi asemel esinemiseks triiksärgi? (55)

Õhtuleht.ee, 15. veebruar 2015 11:27
Elina Born ja Stig RästaFoto: Katharina Toomemets, Mari Luud
Õhtulehele rääkis oma emotsioonidest ja sellest, miks ta uhke kleidi asemel triiksärgis esines, Eesti Laul 2015 finaali pääsenud Elina Born. Stig Rästa oli intervjuu ajaks telemajast lahkunud.

"Tunne on ülihea,väga ülevad emotsioonid on praegu " muljetas Elina ja lisas, et nad ei olnud Stigiga üldse kindlad, et nad edasi pääsevad, ja just sellepärast, et nad olid kindlad favoriidid. Aga telemajja tuldi lootustega saada finaali.

Lauljatar rääkis ka, miks ta esines triiksärgis ja mitte kleidis. "Me otsustasime meeste triiksärgi poolt sellepärast, et jätta see lugu nii lihtsaks nagu see on. Ma hakkasin kartma, et võibolla see kleit on liiga diivalik selle loo jaoks. Aga see kleit on nii ilus ja ma kannan seda kindlasti, kuskil," rääkis Elina Born.

Elina ei lubanud pärast kontserti koju magama minna. Lauluduo teine pool, Stig Rästa aga oli intervjuu ajaks lahkunud - Elina sõnul oli ta läinud oma koera jalutama.

Samal teemal

16.01.2015
Vaata, mis järjekorras astuvad "Eesti laul 2015" kümme finalisti laupäeval lavale!
16.01.2015
"Eesti laulu" favoriit Elina Born finaalipääsemisest: see tunne on maailma parim!
14.01.2015
Eesti Laulu finaali pääsesid Elina Born ja Stig Rästa, Daniel Levi, Triin Niitoja & John4, Kali Briis Band ja Luisa Värk
14.01.2015
Stig Rästa: "Igal nädalal mõtlen, et loodetavasti järgmine nädal tuleb kergem. Aga ei tule, nädalad lähevad kogu aeg järjest hullemaks."