Tele

Rein Rannap staarisaate kohtunikest: nalja saab rohkem kui varem (7)

Toimetas Marge Sillaots, 12. veebruar 2015 15:15
Foto: TV3
Pühapäeval alustab TV3s saade "Eesti otsib superstaari", milles kohtunikelaua taga on seekord lausa kaks uut inimest – lisaks Maarjale ja Rein Rannapile asuvad staarikspürgijaile kollaseid kaarte jagama Tanel Padar ja Chalice ehk Jarek Kasar. Rannapi sõnul sujub koostöö vanade ja uute hindajate vahel kenasti, naljagi saab varasemast rohkem.

Andeka helilooja, pianisti, improvisaatori ja superstaarisaates varemgi asjatundliku kohtunikuna tegutsenud Rein Rannapi kinnitusel sujub tänavuse kohtunikeneliku töö hästi. "Väga pingevaba on ja nalja saab rohkem kui varem; seni põhiliselt küll kaadri taga," selgitab Rannap. Rein Rannapi sõnul jäävad kõik hindajad iseendiks ega kehastu ümber, et karmi või leebet rolli mängida. "Püüame lihtsalt võimalikult õiglaselt hääletada ja esinejale oma hinnangut selgitada. Selles saates pole kunagi olnud nõuet, et keegi kohtunikest peaks olema karm. Raud küll viitas oma intervjuudes saate formaadile, et "keegi peab kuri olema", kuid tegelikult seda kuskil kirjas ei ole. Peame saates jääma iseendaks," märgib ta.

Samal teemal

"Eesti otsib superstaari" kuuenda hooaja avasaade toob vaatajateni värvika ülevaate Tartus toimunud eelvoorust. Rannapi kinnitusel on osalejate tase tänavugi tõusnud: "Kõige selgemini väljendub see selles, et kui lugeda lauljate ankeete, siis ilmneb, et peaaegu kõik on laulmist õppimas: laulustuudiotes, eraõpetaja juures või muusikakoolides." Samas tõdeb Rannap, et eelvooru tulnud noored sobivaid laule valida ei oska: "Ei osata valida laulu, mis näitaks häält, emotsioone, isiksust. Praktiliselt kõigil pidime paluma lauda ka teist laulu, et võimetest pilti saada."

"Eesti otsib superstaari" kuuenda hooaja avapauk on TV3s pühapäeval kell 19.30.

Intervjuud Rein Rannapiga saad lugeda TV3 kodulehel SIIN.

Samal teemal

27.02.2015
TV3 | Tanel Padar näitas staarihakatisele nippi, mida laulda, kui kiire on
15.02.2015
"EESTI OTSIB SUPERSTAARI" ALUSTAS: Karl-Erik Taukaril on lemmik olemas!
14.02.2015
Tanel Padar staarisaates: olen nii hea ja õiglane kohtunik, kui suudan
10.02.2015
JUBA SEL PÜHAPÄEVAL: "Eesti otsib superstaari" alustab kuuendat hooaega Tartus!