SandroFoto: Kalle Veesaar / Kanal 2
Õhtuleht.ee 5. veebruar 2015 21:10
Tänases saates "Eesti tippmodell" saabus tõehetk Gerilile: neiu sümpaatia Hendriku vastu asendus hämmastuse ja südamevaluga, kui Gerili kuulis, et Hendrik on pidanud teda pealetükkivaks ja kergemeelseks tüdrukuks. Hendriku meelest tuli Gerili saatesse noormeestega flirtima, mitte modelliks pürgima.

Tänases Kanal 2 saates "Eesti tippmodell" korraldas koreograaf Märt Agu modellidele veidra, ent lustaka tantsutreeningu. Pärast seda viidi modellid nii pikale bussisõidule, et nad hakkasid juba lootusi hellitama välisreisist. Siiski paistsid tee äärest vaid kodumaised lehmad ja heinamaad... Sõideti hoopis paika, kus pildistati võistlustööd.

Nimelt said modellid selga rikkalikud rokokookostüümid ja -parukad, et uhkes mõisakompleksis pildistada Expressionsi ehtereklaami. Fotograafina astus üles Kalle Veesaar, stilistina Jaunika Jartsev.

Rokokooaegne rollijaotus tekitas noortes erinevaid tundeid. Kõige enesekindlamalt tundis end Hendrik – karmi valitseja roll sobis talle nagu valatult. Nooruke Aule kehastus rikkaks leseks. Sandrost sai kenitlev aadlihärra ja Kevinist naistekütt Casanova.

Kevinile tema roll ei istunud. Ta teatas, et teda on valesti mõistetud ja see segab tema sooritust.

Liisest sai mõisa valitsejanna, Katjast kurtisaan.

Kõige ebaglamuursem roll jäi aga Gerili kanda – tema alandati teenijatüdrukuks.

Enne väljahääletust unistas kibestunud Gerili, et saatest võiks lahkuda Hendrik...

Kohtunikud saatsid kohvreid pakkima hoopis Kevini. Žüriiliikmed uskusid, et sarmikal noormehel on rohkem annet näitlejatööks kui modellinduseks. Kevin oli sellega nõus.