Üritused

EESTI LAUL 2015: saage tuttavaks, Robin Juhkental & The Big Bangers "Troubles" (1)

Marge Sillaots, 4. veebruar 2015 15:05
Foto: Arno Saar
Eesti Laulu esimeses poolfinaalis looga "Troubles" üles astuv Robin Juhkental & The Big Bangers usub, et nende trumbiks on just see, et lugu sündis siirast armastusest muusika vastu.

Kes olete ja kust tulete?

Oleme Robin Juhkental und The Big Bangers ning tuleme maalt ja linnast.

Millega tegelete igapäevaselt?

Sellele küsimusele on raske vastata, seega parem veits häman: osad meist õpivad, osad meist mängivad orkestris, osad meid teevad ei-tea-mida, osad meist on elukutselised muusikud ja üks õnnetu meist on ka päris asjalik tööinimene ning peab disaineriametit.

Miks otsustasite taas osaleda Eesti Laulul?

Robin: minu ajus hakkas see idee idanema umbes nädal enne loo esitamise tähtaega ja rapsisin kiirelt mingi ideealge kokku, mida siis ühiselt arendama hakkasime. Meie bänd on võrdlemisi noor ja igasugune promo kulub marjaks ära, eks see vist oligi peamine põhjus osalemiseks.

Miks osalete Eesti Laulul just sellise looga?

Robin: ma tegin tegelikult kolm lugu selle päeva jooksul, mil meie võistluslugu sündis, aga muud ideed ei olnud eriti lubavad, seega just selle ühega läksime edasi.

Millise tähenduse omistate loo sõnadele?

Lihtne, naiiivne, positiivne.

Mille poolest paistab lugu teie arvates silma teiste seast?

Ei tea, kas see on just suur eelis, aga meie loos on sel aastal kõige rohkem puhkpille, lindistusel on kolm trompetit, saksofon ja tromboon.

Miks peaks just see lugu inimestele korda minema?

Raske öelda, aga ehk selle pärast, et see lugu on sündinud siirast armastusest muusika vastu ja õnnistatud sisse raske töö, higi, vere ning pisaratega. Päris poeetiline vastus tuli...

Kas olete tutvunud juba ka teiste Eesti Laulul osalejatega? Kui jah, siis kas teil on oma lemmik?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee