Tele

Mulder ja Scully tulevad tagasi!? (5)

Sander-Ingemar Kasak, 31. jaanuar 2015 10:35
David DuchovnyFoto: Reuters / Scanpix
Telekanal FOX kinnitas kuulujutte, et läbirääkimised käivad legendaarse teleseriaali "Salatoimikud" ("The X-Files") tagasi ekraanile toomiseks, vahendab Deadline.

FOX TV Groupi esimees Gary Newman kinnitas, et läbirääkimised tõesti käivad, kuid on endiselt väga algses staadiumis. Plaanis on tagasi tuua nii David Duchovny agent Fox Mulderina kui ka Gillian Anderson agent Dana Scullyna.

Samal teemal

Hetkel käib "logistiline" arutelu leidmaks kõigile sobilikku ajagraafikut. Gillian Anderson on teadupärast ametis seriaalidega "Hannibal" ning "Langus" ("The Fall"), kuid David Duchovny ajakava näib esialgu vaba olevat, sest sellel aastal teleekraanile jõudev "Aquarius" peaks esialgsete plaanide järgi olema miniseriaal, aga ei ole ka järgnevaid hooaegu välistatud.

Samuti peaks „Salatoimikute" taaselustamisel kaasa lööma sarja looja Chris Carter, kelle ajakava vabanes just, kui Amazon Studios tühistas seriaalitellimuse teleteosele "The After".

"Salatoimikud" on teleseriaal, mis jooksis aastatel 1993–2002. Samuti on selle põhjal tehtud kaks täispikka filmi. Seriaal on võitnud arvukalt auhindu, sealhulgas viis Kuldgloobust ning kuusteist Emmyt.

Samal teemal

02.00.2016
VIDEO | "Salatoimikute" uus hooaeg paljastab Mulderi ja Scully lapse loo
06.02.2015
Hoidke alt: "Salatoimikute" Scully ja Mulder naasevad peagi ekraanile
10.01.2015
ARVUSTUS: "Elavad surnud" - raskustega tuleb silmitsi seista
06.01.2015
Elton John produtseerib teleseriaali