AuleFoto: Erik Riikoja
Õhtuleht.ee 22. jaanuar 2015 21:00
Eelmisel korral Kanal 2 saatest "Eesti tippmodell" välja langenud Hristina lahkumine tekitas tänases episoodis Kevinis kurvastust, kuna tegemist oli tema südamedaamiga. Siiski tuli temal ja teistel end kokku võtta, sest ees ootas fotosessioon avamerel.

Liise kaotas vett nähes ootamatult närvid, kuigi tema hobiks olevat aerutamine. Paanitsevale Liisele sekundeeris oma pisaratega Gerili, kes tuli lagedale järjekordse lapsepõlvetraumaga (teda olevat surutud vee alla). Stefanile aga sai Gerili lõpmatutest draamadest ja traumadest juba enam kui küll ning ta ei suutnud irooniat vaka all hoida.

Goldtime'i juveelikaupluses tutvustati modellidele maailmakuulsaid kella- ja ehtebrände ja nende reklaamnägusid, kelle hulgas oli ka eestlasi.

Silmad kullasäras hiilgamas, püüdsid modellid endale sobivaid ehtekomplekte kokku panna, kujutledes, et kallid juveelid saavad neile kuuluma. Aga ees ootas hoopis moešõu keset suurt kaubanduskeskust.

Seda vaatasid pealt ka kohtunikud, kelle kommentaarid modellide lavakõnnile olid enam kui sarkastilised. Näiteks Liise suutis vaid suurivaevu kontsadel komberdada.

Toomas Volkmann kutsus modellid oma fotostuudiosse ja manitses neid lühidalt, kuidas modellimaailmas ellu jääda – otsustaval hetkel tuleb olla sada protsenti kohal ning ka kõige hallim hiireke peab suutma end klientide silmis meeldejäävaks muuta.

Ta korraldas modellidele tõelise julguseproovi: hoolealused pidid fotokaameraga Tallinna tänavatele minema ja leidma sealt julgeid võhivõõraid, kelle käe all tuli korraldada eksprompt fotosessioon.

Aule ja Liise ei saanud aga kuidagi omavahel kokkuleppele. Tundus, et Aule pidas end Liisest palju paremaks ja solvus sellepärast, et talle oskamatu partner anti.

Gerili otsustas tänases saates Hendrikut jahtides püssist kõvema paugu teha ja ründas noormeest nii agressiivselt, et see vaiksele Liiselegi silma jäi. Teised osalejad aga kahtlesid, kas Gerili Hendrikule üldse korda läheb.

Väljahääletusvoorus aga ei pääsenud ka seekord keegi šokist. Nimelt avastasid kohtunikud Aule räpase saladuse – ta nimetas Kevinit väga inetu sõnaga. See oli nii hirmus, et Liisi ei tahtnud Aule piltigi arvustada.

Väljalangetusvoor tipnes aga imestusest keeletute modellidega, kui selgus, et seekord kedagi koju ei saadeta!