VARJAB HINGES TOIMUVAT: Ajal, kui Snooki kodus kaht väikest last kantseldab, pidutseb tema mees luksus­jahil võõraste naistega.Foto: AOP
Anna-Liisa Mets 22. jaanuar 2015 07:00
"Jersey Shore’i" staar Nicole Polizzi ehk Snooki pereelu polegi nii pilvitu, kui naine seni on väitnud, vahendab RadarOnline. Vaid kaks kuud pärast muinasjutulisi pulmi on Snooki hädas abikaasa Jionni LaValle’iga, kes perele raju pidutsemist eelistab.

Hiljuti sahistasid paari lähedased, et probleemid on noorte pealtnäha ideaalses suhtes juba ammu igapäevased: kui 27aastane tõsielustaar nende teist last ootas, veetnud Jionni oma luksusjahil aega ühest ööklubist leitud tantsutüdrukuga.

"Mul on valus mõelda, et Jionni pettis Nicole’i, kui too ise rasedana nende esimese lapse eest hoolitses, aga arvatavasti vastab see jutt tõele. Jionni on pidevalt kodust ära, pidutseb oma jahil ja kutsub sinna sageli võõraid naisi," räägib Snooki sõber.

Aga miks Jionni nii väga kodust eemale sõprade ja võõraste naiste seltsi kipub selle asemel, et noore naise ja kahe lapsega pereidülli nautida?

Aus sõber tunnistab, et tõenäoliselt on Snooki selles ise süüdi, sest tema temperament pole just kiita. "Nicole on äärmiselt armukade ja omandihimuline. Ma tean, et neil on päris palju väga ägedaid tülisid olnud, mis on just Nicole kahtlustavast loomusest alguse saanud," pajatab sõber.

Hiljuti muutis Snooki oma välimust tublisti, lõigates maha pikad juuksed. Sõbra sõnul olevat see katse oma mehes enda vastu taas huvi äratada, Snooki aga põhjendab käiku mugavusega.

"Lastega on lühikesed juuksed palju paremad, neil pole nüüd enam millegi külge klammerduda," selgitas ta. Uuest välimusest ei pruugi aga abielu päästmiseks siiski piisata.