Saund

EELOLEVAL KLUBIÖÖL: Privés valivad muusikat Leslie Da Bass ja Inga Vatsk 

Toimetas Kaspar Käänik, 9. jaanuar 2015 12:33
Foto: Club Privé
Ööklubi Privé DJ-puldis on täna muusikaline geenius Leslie Da Bass ja tema elukaaslane, Eesti üks hinnatuimaid modelle Inga Vatsk. Lisaks muusikale toob üritus lavale müstifikaatorid, silmakirjatsejad, romantilised kangelased, nõiad ja ükssarved.

Leslie (Da Bass) Laasneri puhul on tegemist andeka muusiku ja visionääriga, kes on olnud mitmete eesti nüüdseks juba kultusbändide sünni juures nagu industriali lipulaev Pedigree; indie-legend Borax, klubiprojekt Holmes ja viimaste aastate kohalik popsensatsioon HU?.

Leslie Da Bassi nime alt hakkas Leslie muusikat ise välja andma umbes kümme aastat tagasi. See periood on formuleeritud läbi kolme albumi – debüüt "Touch", kodus teki all sisselauldud salapärase alatooniga "Nights by Open Windows" ja aasta elektroonikaalbumi tiitliga pärjatud eestikeelne "Minu kuningriik".

"Cirque Le Privé" toob tagasi 90ndate tehase ja kostüümipidude futuristliku hulluse ja lavastab glämuurse päriseluteatri, kus peaosas on klubikülastaja. Äratuskell on helisenud, see on vaheldus mida oled oodanud, see on hüpnootiline heli, see on "Cirque Le Privé"!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee