Foto: TV3
Õhtuleht.ee 30. detsember 2014 18:24
TV3 aastalõpusaates "Mida toob aasta 2015?" sai vaadata tulevikku ning muu hulgas andis selgeltnägija Kaldre vihje peaministri abielu kohta.

"Vast kõige intrigeerivam ongi kolme maailmakuulsa selgeltnägija ülesastumine," märkis saatejuht ja toimetaja Anna-Maria Makko. Ilona Kaldre, Aljona Orlova ja Veet Mano ennustavad Eesti tuntud poliitikute fotode põhjal, millised üllatused riigimehi algaval aastal ootavad. Luubi all on nii presidendipaar kui ka peaminister ja tema elukaaslane, kelle suhte ja oodatud abielu kohta on Ilona Kaldrel kindel nägemus.

Loomulikult annab saabuva sinise lamba aasta põhjaliku iseloomustuse Igor Mang, kes nägi aasta eest hämmastavalt täpselt ette 2014. aasta sündmusi. Edda Pauksonilt kuuleb horoskoopi kõikidele sodiaagimärkidele. Lisaks astroloogide ennustustele osaleb saates ka välispoliitika analüütik Ahto Lobjakas, kes analüüsib järgmise aasta olulisemaid sündmusi nagu riigikogu valimised ja Putini Venemaa järgmised käigud.

Samal teemal

Kommentaarid  (86)

if. 1. jaanuar 2016 17:14
Ei saa äkki öelda,et TÄHTKUJUDE järgi ennustamine on jama.(ajakirjanduslik bisnis kannatab rängalt.Kasutatakse ekslikult GEOTSENTRILIST maailma süsteemi,mille hüpoteetiliselt lõi Ptolemaios 150a. e.m.a.) Britannica.com (Almagest and Planetary Hypotheses AD.150) Kehtib HELIOTSENTRILINE (Copernican,Kepler system.)
teadja 30. detsember 2015 14:18
Jätke need noored rahule , las elavad oma elu, olgu siis peaminister või kes tahes , nad on ka ainult inimesed, ärge torkige teiste elu, minu poeg elab ka vabaabielu ja tüdar kasvab ja on nii õnnelikud, ega abielu ei pane elama, annab rohkem salja l...i lüüa
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS