Inimesed

"Intervjuu" peaosalised kardavad oma elu pärast (7)

Anna-Liisa Mets, 22. detsember 2014 07:00
NALJA EI OLE. «Intervjuu» peaosalised Seth Rogen ja James Franco suhtuvad terroriähvardusse täie tõsidusega ja kardavad oma elu pärast.Foto: AFP / Scanpix
Sony Picturesi terroriähvarduse teeninud komöödia "Intervjuu" peaosatäitjad James Franco ja Seth Rogen kardavad oma elu pärast ja liiguvad seetõttu ringi vaid turvameeskonnaga, vahendab RadarOnline.

"Sony Pictures andis Jamesile ja Sethile oma turvameeskonnad, kes neid kogu aeg saadavad," räägib üks asjassepühendatu.

Samal teemal

"Pärast terroriähvardusi ei taha Sony enam millegagi riskida ja teeb kõik endast oleneva, et filmiga seotud meeskond ja näitlejad turvatud oleksid."

Tema sõnul on kõik filmis osalenud endast täiesti väljas, seda nii linastumiskeelu kui ka omaenda turvalisuse pärast. "Tiim on rabatud sellest, kui üle pea kõik kasvanud on. Tegemist on komöödiaga. See pidi olema lõbus, naljakas. Nüüd kardavad inimesed üksi tänaval liikuda!" jagab allikas näitlejate hirme.

"Selline ähvardus on esmakordne. See on enneolematu olukord ja keegi ei tea täpselt, kuidas käituda. Sony Pictures on valmis praegu välja käima ükskõik kui suuri summasid, et oma näitlejaid, produtsente ja lavastajaid kaitsta. Ka staarid on valmis tegema kõik endast oleneva, et nende perede turvalisus tagatud oleks," räägib üks Sony palgal olev turvafirma töötaja.

Samal teemal

29.12.2014
Sony häkkerdajad olid venelased?
20.12.2014
Paulo Coelho tahab "Intervjuu" ära osta
19.12.2014
Kõmufilm eemaldati terroriohu tõttu ekraanilt
11.12.2014
Sony filmistuudio arvuteid rünnanud häkkerid paljastasid Julia Robertsi telefoninumbri