"Pilvede all"Foto: Kanal 2
Õhtuleht.ee 17. detsember 2014 12:07
Täna kell 21.30 on eetris hooaja viimane "Pilvede all", mis kerib pinge viimase piirini. Sirje pakib õhinal kohvreid, et sõita soojamaareisile ning ei oska oma vaimustuses aimatagi, et samal ajal toob Gunnar Innale ja Albertile taas väga murettekitavaid uudiseid. 

Erik ilmub Kertu uksele ja rabab teda ootamatu ettepanekuga, mille peale on Kertu täielikus šokis.

Mari on saanud viimaks teada, kes on salapärane Hella Soots, kellele Indrek on raha andnud. Käik Haapsallu toob Marile aga ettearvamatu kohtumise.

Piret silmab juhuslikult Urmast ning annab talle imetlusväärset nõu.

Kommentaarid  (13)

ys 18. detsember 2014 08:27
Ootasin ka viimaselt osalt midagi enamat. Ja see, et Mari emale kurtma läks, see oli hoopis mööda lugu ja mitte üldsegi loogiline samm. Ja see, et teades oma mehe liiderlikkust, ei viitsi Kertu ise asja kontrollida, on ka veider. Normaalne naine nii ju ei käitu.
18. detsember 2014 22:49
mehe liiderlikkusest teadlik normaalne naine ei pea ju kontrollima, sest ta teab (nagu isegi ütlesid).
Loogiline oleks olnud jätta see pudilõug see kus teine ja sõita omal ajal komandeeringusse noore mehega, kes huvitatud oli ega põdenud veel keskeakriisi. Hiljem oleks paistnud, sest praegusest hullem olla ei saaks...arvestades, et keegi neil seal luksuslikke elukohti soetab, laudu katab ja palgatööd tehakse vaid hobikorras:)
no jah 18. detsember 2014 08:19
see Gunnari poja teema on jälle üle võlli- muidu Gunnar nii tegija, et anna minna ja nüüd halab nagu titt, et ei saa pojast jagu.Lõpetage see teema ära, usutavam oleks olnud, kui Gunnar oleks kasutanud Sirjet oma firmades tankistina.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS