Inimesed

Üllar Jörberg: see oli ime, kuidas tervendaja Volli mu telefoni teel terveks ravis! (81)

Katrin Lust, 10. detsember 2014 07:00
Foto: ALDO LUUD

"Ma oleksin võinud lennutromboosi kätte väga vabalt ka ära surra," ohkab Üllar Jörberg, kes elas kuu aega tagasi pärast pikka lennusõitu üle tervisekahjustuse, mis annab tunda praegugi. Tema päästeingliks sai tervendaja Volli.

"Volli tegi mulle kõne ja läbi telefoni läks hingamine paremaks," räägib Jörberg, kuidas ta kõige hullemal hetkel tervendajalt abi sai. "Kohe läks paremaks. See oli täiesti ime! Ma tundsin reaalselt, kuidas selg läks kuumaks ja veresooned hakkasid tööle."

Abikaasa Ester on samuti ­Üllari tervenemisest vaimustunud. "Muidu ma soolapuhujaid ei usu, aga Volli ravis küll Üllari telefoni teel terveks."

Jörbergi tervisehäda sai alguse, kui ta käis umbes kuu aega tagasi Ken Saaniga Brasiilias saadet tegemas. "Ester ütles mulle kohe alguses, et ära mine. Et see on minu jaoks liiga pikk sõit," rääkis Jörberg, kes ei võtnud aga naist kuulda ja sõitis ikkagi teisele poole maakera võttele.

"Mul oli juba sinna minnes paha ja tundsin end kuidagi kehvasti," meenutab Jörberg. S?o Paulo on suurlinn, kus elab üle 11 miljoni inimese. Kuigi saadet tehti seal vaid viis päeva, pidi Jörberg reisil olles palju kõndima. Saani üüritud korter asus mäe otsas, kuhu oli samuti palju maad. Peale selle tekkisid Jörbergil viie päeva jooksul S?o Paolos mõned esinemised.

Tagasi Brasiiliast Eestisse lendas Jörberg üksi, ilma saate produtsendi Saanita. "Ken pani mu takso peale ja sõitsin lennujaama."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.01.2015
KOSUB HAIGLAS: Üllar Jörberg viidi TÜ Kliinikumis kunstlikku kooma
14.11.2014
Üllar Jörberg: "Olen proovinud vuntse maha ajada – aga ma olen nendeta selline lambanägu!"
10.11.2014
Koju jõudnud Üllar Jörberg: "Jäin lennujaamas istuma ja ei vaadanud ekraani ka…"
07.11.2014
TV3 | Kodumaale jõudnud Üllar Jörbergil läks rahva toetuse pärast silm märjaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee