Inimesed

"Naisel pruugib ekraanil vaid vale värvi kanda ja juba tõmmatakse ta liistule." (7)

Triin Tael, 26. november 2014, 07:00
KURIKUULUS PINTSAK: Sellega käis Austraalia telesaatejuht Karl Stefanovic oma ekraanipartneri Lisa Wilkinsoni kõrval ekraanil terve aasta. Foto: Alamy/AOP
Austraalia telesaatejuht Karl Stefanovic ilmus hommikuprogrammis "Today" eetrisse eranditult ühe ja sama riietusega terve aasta vältel, kandes sinist Burberry pintsaku koopiat ja valget särki. Sel moel üritas saatejuht tõestada, et tema naiskolleegide välimust kritiseeritakse palju karmimalt, vahendab New York Post.

"Mitte keegi pole märganud, mitte kedagi ei huvita see grammigi," ütles Stefanovic (40) Fairfax Mediale. "Minu üle otsustatakse hoopis mu intervjuude, mu kohutava huumorimeele põhjal – põhimõtteliselt selle põhjal, kuidas ma oma tööd teen. Samas, naiste üle otsustatakse tihti selle põhjal, mis neil seljas on või millised on nende juuksed."

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. jaanuar 2015, 10:27
VÄRVIKAD NIPID: vaata, kuidas kanda erksaid riideid nii, et välimus ei tunduks ülepakutud!

7 KOMMENTAARI

k
. 27. november 2014, 09:27
kõige enne reedavad inimese vanuse ta käed. Vaadakt proua käsi.
m
Maire 26. november 2014, 13:32
Riietus on ka oluline, aga minu arvamus oleks, et soeng vastaks vanusele.Anu Sääris piilub oma pikkade tukkade tagant, et vahel on hirm, kas ta midagi näeb.Kôige korrektsem song on alati Astrid Kannelil.
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee